حمایت اعتقادی مردم سبب چهل ساله شدن انقلاب شد

7 دی 1397 ساعت 4:26

سردار جمیری گفت: مرور سیر انقلاب نشان ‌دهنده این است که رسیدن انقلاب به ۴۰ سالگی، مدیون حضور و حمایت اعتقادی مردم از این حرکت عظیم تاریخی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» از یزد، سردار فتح ‌الله جمیری، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، در نشست مجمع عالی بسیج استان یزد که در فرهنگسرای غدیر یزد برگزار شد با عرض تسلیت درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مرور سیر انقلاب نشان ‌دهنده این است که رسیدن انقلاب به ۴۰ سالگی، مدیون حضور و حمایت اعتقادی مردم از این حرکت عظیم تاریخی است.

این مسئول نظامی افزود: درواقع اولین فرصتی که تشکیل مجمع بسیج و گردهمایی نخبگان بسیج برای ما فراهم می‌سازد، این است که ما ظرفیت‌های مردمی درون سپاه و بسیج را شناسایی کرده و بهره‌وری از آن را به معنای واقعی برسانیم.

وی با بیان اینکه در حقیقت انقلاب اسلامی از گذشته تاکنون انقلابی به‌ تمام‌معنا بر پایه مردم استوار بوده خاطر نشان کرد: به‌ این معنا که شکل‌گیری، ظهور، بروز و پیشرفت آن با تکیه ‌بر توان و حضور مردم میسر شده، کما اینکه هدایت و رهبری‌های امام راحل و مقام معظم رهبری در این راستا تکمیل‌ کننده آن بوده است.

جمیری در ادامه با اشاره به اینکه امروزه مجموع مراکز آموزشی کشور ما با کل مراکز آموزشی اروپا برابری می‌کند، گفت: هرچند که ممکن است که سطح متفاوتی داشته باشند، اما وجود ظرفیت نیروی انسانی سبب تشکیل و شکل‌گیری مراکز آموزشی با چنین کمیتی شده است.


کد مطلب: 75379

آدرس مطلب: http://bfnews.ir/vdcaoen0.49nm015kk4.html

آينده روشن
  http://bfnews.ir