نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

مردم از منابع مطمئن در بحث مهدویت تغذیه شوند

خبرگزاری شبستان , 13 اسفند 1397 ساعت 11:50

آینده روشن- آیت الله عبادی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام برای کوبیدن پایگاه‌های اصلی شیعه همواره تلاش می کنند، گفت: باید مردم با بهترین محتوا از منابع مطمئن در بحث مهدویت تغذیه شوند.


به گزارش آینده روشن آیت الله «سید علیرضا عبادی» امروز (12 اسفند) در مراسم تکریم و معارفه مدیر بنیاد‌ فرهنگی مهدی موعود (عج) خراسان جنوبی اظهار کرد: خوشبختانه شرایط استان مساعد است و در جهت مردمی بخاطر ایمان و فرهنگ مردم بسیار موفق خواهد بود.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان اسلام با کل اسلام دشمن هستند، گفت: اما ارزیابی‌هایی دارند در جریانات مختلفی که به دین وصل می شود با کارشناسی کافی مواردی را که برای آنان گران است جداسازی می کنند.

 

آیت الله عبادی با اشاره به اعتراف یک کارشناس صهیونیستی مبنی بر اینکه در تسلط بر مسلمین مشکلی ندارند اما شیعیان در میان مسلمانان همانند مرغ بلند پروازی است که با دو بال سرخ شهادت و سبز انتظار و یک محافظ به نام ولایت فقیه از تیررس ما خارج شده و ما از این جهت نگران هستیم، افزود: دشمنان اسلام برای کوبیدن پایگاه‌های اصلی شیعه همواره تلاش می کنند.

 

وی با بیان اینکه طراحان تبلیغاتی که منشأ آن از غرب است به حق و باطل کاری ندارد و تنها می‌خواهند با شیوه خود به اهدافشان برسند، عنوان کرد: لذا در بحث های سیاسی، نظامی و بحث های دینی و مذهبی دروغ های شاخداری می‌گویند که با هیچ عقلی سازگار نیست اما همچنان بر این دروغ‌ها اصرار دارند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها در سلطه‌های نظامی خود با کمال پرویی دورغ می‌گویند که «سرزمین بدون جمعیت برای جمعیت بدون سرزمین»، تصریح کرد: این در حالی است که فلسطین جزو سرزمین‌های قدیمی است که تاریخ هرگز آن را بدون جمعیت ندیده است.

 

وی با تاکید بر اینکه برای استکبار جهانی دروغ مسئله ای نیست، بیان کرد: جریان هولوکاست دروغی است که اگر در کشورهای غربی فردی نسبت به این دروغ تردید کند مجرم و راهی زندان می‌شود.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به ادعای دروغ فرانسه مبنی بر مهد آزادی اشاره کرد و افزود: در این کشور اگر به پیغمبر اسلام و قرآن اهانت شود می‌گویند آزادی بیان و قلم است، اما اگر کسی هولوکاست را دروغ بداند دیگر هیچ کسی آزاد نیست.

 

آیت الله عبادی یکی دیگر از دروغ‌های اروپایی‌ها را کشف قاره آمریکا عنوان کرد و گفت: قاره آمریکا جمعیت بومی و فرهنگی داشت اما اروپایی‌ها بالغ‌ بر 80 میلیون از جمعیت 100 میلیونی این قاره را قتل‌عام کردند و بر روی قبرشان ایالات متحده آمریکا را به وجود آوردند.

 

وی با تاکید بر اینکه همه ادیان الهی به منجی اعتقاد دارند، ادامه داد: مسئله مهدویت ریشه ای و اصیل است و از زمان پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) به این مهم اشاره شده است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به لزوم فعالیت در بحث تخصصی و فوق‌تخصصی در حوزه مهدویت، گفت: باید همه مردم و افرادی که وظیفه ارتباط با مردم را دارند با بهترین محتوا از منابع مطمئن در بحث مهدویت تغذیه شوند دیگر کسی به دنبال دروغ های که دشمنان ترسیم می ‌کنند، نرود.

 
انتهای پیام/ 141


کد مطلب: 76002

آدرس مطلب: http://bfnews.ir/vdcew78f.jh8p7i9bbj.html

آينده روشن
  http://bfnews.ir