تازه ترین شماره موعود ویژه نیمه شعبان منتشر شد

خبرگزاری آينده روشن , 6 تير 1391 ساعت 11:34

گزارشگر :

شماره جدید ماهنامه فرهنگی، اعتقادی، اجتماعی "موعود" ویژه نامه نیمه شعبان از سوی موسسه فرهنگی موعود بر روی گیشه ها قرار گرفت.


به گزارش آینده روشن، صد و سی و هفتمین و صد و سی و هشتمین شماره از نشریه موعود با آثار و گفتاری از اسماعیل شفیعی سروستانی،رضا اسماعیلی، مریم ضمانتی یار، صادق خادم الحسینی، حسین جاوید جهرمی، مهدی محمد یاری منتشر شد.

سهم امام چقدر است" گلستانه" گمارده" ملاحم، فتن؛نشانه های ظهور" رویکرد ها و عملکردهای آخر الزمانی" آخر الزمان در کتاب پیامبر آخر الزمان" این است آخر الزمان" محبوبیت و مقبولیت امام" حفاظت از امام در بند سامرا" بعد جهانی و عقلی استخلاف" ظهور زندگی تازه" جای ما کجاست" ماخذ شناسی ملاحم و فتن " وارونگی در مفاهیم..." احتمال بدا در نشانه های ظهور" آیا دنیا در سال 2012م. به پایان خواهد رسید؟" مجامع مخفی(2)" مدارای پیامبر اسلام و نابردباری یهودیان" قدرت از دیدگاه اسلام و  غرب" مهم ترین حقوق اهل بیت" آخر الزمان و حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) و بیلدربرگ؛ حکمرانی جهان یا چپاول محترمانه از آثار و گفتارهای تازه ترین شماره نشریه موعود می باشد.

در طلیعه این نشریه اسماعیل شفیعی سروستانی یکی از خاطرات خود در گفت و گو با روزنامه نگاری را نقل کرده است. سروستانی در بیان این خاطره می نویسد: «سهم امام زمان(عج) از رسانه های ما چقدر است؟ یادم نمی آید این عبارت، اولین سوال تایپ شده بر کاغذ سفید آن خبرنگار بود یا انکه پررنگ تر از بقیه سوال ها به چشم آمد و ذهن مرا یکباره به خودش درگیر ساخت او می خواست بداند از دیدگاه من سهم امام از هزاران هزار رسانه چاق و لاغر چقدر است؟...»

"ملاحم، فتن؛نشانه های ظهور" گفتاری منتشر شده در این نشریه است که با بررسی نشانه های ظهور امام زمان(عج) آنها را در چهار دسته 1.فتن 2. مَلاحم 3. اشراط الساعة و 4. علائم ظهور می گنجاند و به بررسی و نقد این علائم می پردازد.

در شش آیه از سوره انعام به علائم و نشانه های آخر الزمان و قیام جهانی حضرت مهدی (عج) اشاره شده است یادداشت " آخر الزمان در کتاب پیامبر آخر الزمان" در این نشریه با بررسی این شش آیه ادامه می دهد: قرآن و روایات متواتره اسلام بشریت را به یک آینده درخشان و عصر مشعشعی نوید و بشارت داده اند که جهان در آن عصر، روضه رضوان شود و نمونه ای از حیات در بهشت برین در همین جهان تشکیل شود که گویی جهان، آفرینش نوینی به خود گرفته است.

شماره تیر و مرداد ماه نشریه موعود به مدیر مسئولی و سردبیری اسماعیل شفیعی سروستانی به قیمت 2800 تومان منتشر شده است.

علاقه مندان برای تهیه این نشریه می توانند از وب سایت www.mouood.org و www.mastoor.ir بازدید نمایند و یا با پست الکترونیکی این نشریه به آدرس info@mouood.org مکاتبه نمایند و یا با شماره ۸۸۹۴۱۱۹۶ و ۸۸۹۴۱۱۲۹ و با پیش شماره ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/ن/۴۳


کد مطلب: 54411

آدرس مطلب: http://bfnews.ir/vdceze8n.jh8ezi9bbj.html

آينده روشن
  http://bfnews.ir