داخلی     خبر     انديشه
گفتمان انقلابی و مطالبه عدالت رسالت دانشجوی انقلابی است
  مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر فراگیرسازی گفتمان انقلابی، افزایش بصیرت و مطالبه عدالت را از جمله رسالت های مهم یک دانشجوی انقلابی عنوان کرد و گفت: دانشجو نباید ابزار دست سیاستمداران و مستکبران شود.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷
کد مطلب : 74677
گفتمان انقلابی و مطالبه عدالت رسالت دانشجوی انقلابی است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری رسا در ساری، حجت الاسلام سید عربعلی جباری، مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر در دیدار جمعی از دانشگاهیان با بیان این که دانشگاه از جمله مهم ترین و حساس ترین مراکزی هستند که نقش عمده در استقلال یا وابستگی کشور دارند، افزود: با توجه به این که اکثر مدیران جامعه از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند، مقدرات آینده جامعه به دست دانشجویان است.

استاد حوزه علمیه مازندران در ادامه سخنان خود بر ضرورت شناخت صحیح دانشجویان نسبت به جریان های انحرافی و برنامه های آنها تأکید کرد و گفت: دانشجو با بصیرت و انقلابی همواره ضد استکبار، سلطه، فساد و اشرافی گری است.

امام جمعه بهشهر با بیان این که دانشجویان به فرموده مقام معظم رهبری افسران جوان در جنگ نرم هستند، بیان داشت: افسران جنگ نرم باید در صحنه باشند و به دستور عمل کنند و در زمینه مسائل علمی باید به دنبال فتح قله ها باشند.

حجت الاسلام جباری با تأکید براین که دانشجویان باید سطح معرفت علمی و دینی خود را تقویت کنند، خاطرنشان کرد: دانشجو باید همواره در پی تولید علم به منظور پیشرفت و توسعه کشور برای قطع وابستگی ها باشد.

استاد حوزه علمیه مازندران، فراگیرسازی گفتمان انقلابی، افزایش بصیرت و مطالبه عدالت را از جمله رسالت های مهم یک دانشجوی انقلابی عنوان کرد و بیان داشت: دانشجو نباید ابزار دست سیاستمداران و مستکبران شود.

امام جمعه بهشهر با تأکید براین که دانشجوی انقلابی نباید هیچ گاه به آرمان ها پشت کرده و هدف را گم کند، خاطرنشان کرد: دانشجوی مسلمان و انقلابی هیچ گاه سطحی نگر نبوده و همواره نسبت به مسائل مهم کشور نگاهی عمیق دارد.

حجت الاسلام جباری در ادامه سخنان خود با بیان این که جریان های رسانه ای غرب و آمریکا در خارج و داخل کشور تلاش می کنند تا واقعه شانزدهم آذر ماه را به نفع خود مصادره کنند، بیان داشت: دانشجویان و اساتید دانشگاه ها همواره هوشیار باشند و فریب توطئه و حرکت های انحرافی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی را نخورند.

استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که دانشجوی انقلابی سیاسی است اما نباید سیاست زده و سیاسی کار باشد، تصریح کرد: یک دانشجوی انقلابی همواره باید برای رضا خدا، پیشرفت ایران اسلامی و احیاء اسلام ناب تلاش کند.