داخلی     گفتگو    
:: تا جشنواره علمی، فرهنگی و هنری آینده روشن::37
بر اساس هدفی خالص، جشنواره‌ای مهدوی برگزار کنید
  امیر عاملی، شاعر،نظرخواهی خبرگزاری آینده روشن درباره چگونگی برگزاری جشنواره آینده روشن را مفید دانست و گفت:بهتر بود به جای عنوان مسابقه طراحی و گرافیک، از عنوان هنرهای تجسمی بهره می‌برید که به هنرهای بیش‌تری اشاره دارد.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷ ساعت ۱۲:۱۸
کد مطلب : 24131
بر اساس هدفی خالص، جشنواره‌ای مهدوی برگزار کنید
امیر عاملی در گفت‌وگو با آینده روشن گفت: بعضی‌ها برای این جشنواره برگزار می‌کنند، که بودجه‌ای که دست‌شان رسیده خرج می‌شود. برخی هم هدف‌شان از برگزاری جشنواره‌، رفع تکلیف است.

وی افزود: هدف برگزارکنندگان بسیار مهم است در ارزش‌مند بودن جشنواره. باید دید هدف برگزارکنندگان این جشنواره دینی از چه جنسی است.

این خوش‌نویس قزوینی یادآور شد: باید کوشید بر اساس هدفی خالص، جشنواره‌ای دینی آن هم با موضوع مهدویت پدید آورد.

عاملی با اشاره به این که جشنواره‌ها معمولا در گام نخست می‌مانند، گفت: بهتر است جشنواره آینده روشن هر ساله برگزار شود، چرا که برگزاری هر ساله جشنواره در جذب مخاطبان موثرتر است.

وی نظرخواهی خبرگزاری آینده روشن در چگونگی برگزاری آینده روشن خوب توصیف کرد و گفت: تلاش شما جای قدردانی دارد. همین که شما برای هنرمندان ارزش قائل‌اید، نشانه احترام شما به هنرمندان است. گام بعدی بعد از نظرخواهی این است که به نظرات هنرمندان توجه کنید. مبادا نظرخواهی مثل دکور باشد و به جمع بندی نظرها و آرا نپردازید.

امیر عاملی در پایان از عنوان مسابقه طراحی و گرافیک انتقاد کرد و گفت: بهتر بود به جای این عنوان از عنوان هنرهای تجسمی بهره می‌بردید که به هنرهای بیش‌تری اشاره دارد.