داخلی     خبر    
جشنواره آینده روشن فراخوان داد
  جشنواره علمی، فرهنگی و هنری آینده روشن شرایط ویژه علاقه مندان به شرکت در این جشنواره را اعلام کرد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۱ تير ۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۲۴
کد مطلب : 29811
جشنواره آینده روشن.
جشنواره آینده روشن.
به گزارش آینده روشن، فراخوان دومین جشنواره بین المللی علمی فرهنگی و هنری آینده روشن در رشته های مختلف اعلام شد.

بخش علمی این جشنواره شامل مقالات، طرح پژوهش و پایان نامه و کتاب است که علاقه مندان برای شرکت در بخش مقالات می توانند در سرفصل های موضوعی ظرفیت های ناشناخته مهدویت در عرصه های فردی و اجتماعی، فن آوری ارتباطات در عصر ظهور، موعود در ادیان، آینده پژوهی با رویکرد مهدویت، اعتقاد به منجی و نقش آن در خلاقیت های هنری و ابعاد شخصیتی امام عصر(عج) و نقش هدایتی ایشان در جامعه آثار خود را ارایه کنند.

بخش طرح و پژوهش و پایان نامه، جشنواره آینده روشن اعلام کرده است که از طرح های ارایه شده که مضمون آن ها با عناوین پیشنهادی فراخوان نزدیک باشد با تایید کمیته علمی پذیرفته و با حمایت دبیرخانه جشنواره تدوین چاپ و منتشر خواهد شد.

بخش ادبی جشنواره آینده روشن در رشته های شعر و داستان کودک و نوجوان پذیرای هنرمندان این بخش است که از جمله شرایط این بخش می توان به پرداختن هنرمندان به موضوعات تازه و بدیع در حوزه مهدویت، دوری از سطح نگری و نگاه عوامانه و توجه به مفاهیم عمیق و آموزه مهدویت و توجه به فرهنگ ایرانی شیعی به عنوان نسل سلمان و زمینه سازان ظهور اشاره کرد.

بخش هنری دومین جشنواره بین المللی علمی فرهنگی و هنری آینده روشن در رشته فیلم نامه و نمایش نامه و وبلاگ اقدام به پذیرش آثار می کند.

شرایط و ضوابط شرکت در بخش فیلم نامه برتر بدین گونه است که هر فردی می تواند با تعداد نامحدودی اثر در جشنواره شرکت داشته باشد و آثار هر دو بخش فیلم نامه و نمایش نامه حتی المقدور تایپ شده و به صورت پرینت و فایل آن به دبیرخانه ارسال گردد.

در بخش وبلاگ ثبت نام فقط از طریق سایت دبیرخانه جشنواره آینده روشن صورت می گیرد. جوایز در بخش رقابتی وبلاگ شامل نفرات اول کمک هزینه حج عمره نفرات دوم کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و نفرات سوم کمک هزینه سفر به مشهد مقدس است.

نشانی دبیرخانه دومین جشنواره بین المللی آینده روشن، قم، خیابان شهدا(صفاییه) کوچه 23 پلاک 5 و تلفن آن 0251 7840904 است.