داخلی     خبر     سیاست
پناهيان:
سفر مقام معظم رهبري به قم اتحاد و همدلي را مضاعف مي كند
  دبير كميته استقبال مردمي كمپ هاي فرهنگي، صلواتي فدایيان ولايت گفت: سفر مقام معظم رهبري به قم باعث اتحاد و همدلي و همبستگي مضاعف ميان اقشار مختلف مردم مي شود.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۵۴
کد مطلب : 37948
سفر مقام معظم رهبري به قم اتحاد و همدلي را مضاعف مي كند
احمد پناهيان در گفتگو با آينده روشن، با اشاره به سفر مقام معظم رهبري به قم اظهار داشت: سفرهاي مقام معظم رهبري به استان ها همواره سرشار از معنويت است و هر كجا كه ايشان سفر كردند فضاي آنجا يك فضاي معنوي و روحاني بوده و شور نشاط نيز مضاعف شده است.

وي با بيان اينكه سفر مقام معظم رهبري به قم باعث اتحاد و همدلي و همبستگي مضاعف ميان اقشار مختلف مردم مي شود، گفت:در سفر مقام معظم رهبري به قم همه اقشار مختلف مردم از جناهاي مختلف دست به دست هم داده تا استقبال تاريخي و به ياد ماندني را رقم بزنند.

دبير كميته استقبال مردمي كمپ هاي فرهنگي، صلواتي فدایيان ولايت با اشاره به جايگاه قم در جهان و وجود مراكز حوزوي و غيره در آن افزود: با سفر مفام معظم رهبري، قم از تمام جهات بخصوص فضاي علمي و معرفتي و ديني جهش دوچندان پيدا مي كند.

وي با اشاره به نقش هيأت ها و مراكز مذهبي گفت: ازجمله رسالت اصلي هيأت ها و مراكز مذهبي احيای امر اهل بيت(ع) مي باشد و با توجه به اينكه ائمه معصومين(ع) بارها به پيروي از ولايت فقيه تأكيد داشتند پس مراكز مذهبي و هيأت ها بايد در خط مقدم اين استقبال قرار گيرند.

انتهاي پيام/ا/3/گ/