داخلی     خبر     انديشه
صدور ویزای حاجیان از روز گذشته/ چادرهای صحرای عرفات به کولر تجهیز شده‌اند
  سرپرست معاونت امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت گفت: نخستین سری از ویزاهای زائران ایرانی بیت‌الله الحرام از روز گذشته (۲۲ تیرماه) به صورت الکترونیکی صادر شده و روند تهیه و ارائه آن در حال انجام است.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲
کد مطلب : 66865
صدور ویزای حاجیان از روز گذشته/ چادرهای صحرای عرفات به کولر تجهیز شده‌اند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس، نصرالله فرهمند در همایش آموزشی و توجیهی زائران حج تمتع استان تهران که ظهر امروز در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار شد گفت: نخستین سری از ویزاهای زائران ایرانی بیت الله الحرام از روز گذشته (22 تیرماه) به صورت الکترونیکی صادر شده و روند تهیه و ارائه آن در حال انجام است.

وی به مذاکرات حج تمتع امسال اشاره کرد و افزود: اگرچه مذاکرات حج با تاخیر انجام گرفت اما همه تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم حج عزتمندانه برای زائران در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: با وجود ورود دیرهنگام برای بحث تهیه، تغذیه، مسکن و تدارکات اما خوشبختانه هیچ مشکلی پیش نیامد و همه شرایط برای زائران به خوبی فراهم شده است.

فرهمند تصریح کرد: علیرغم اینکه تعداد زائران نسبت به حج گذشته 22 هزار نفر افزایش یافته اما هتل‌های خوبی برای زائران در مکه و مدینه اجاره شده و شرایط خوبی برای پذیرایی از آنها فراهم آمده است.

سرپرست معاونت امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت توضیح داد: با مذاکراتی که صورت گرفته چادرهای زائران در عرفات ارتقاء یافته و مجهز به کولر و امکانات دیگر است.