داخلی     خبر     سیاست
تأکید معاون استاندار کردستان بر ضرورت مشارکت جوانان در تصمیمات مهم کشوری
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان گفت: جوانان نیروهای متخصص و کارآمدی هستند باید به آن‌ها اعتماد کنیم و در تصمیم‌گیری‌های بزرگ آن‌ها را سهیم کنیم.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲
کد مطلب : 70275
تأکید معاون استاندار کردستان بر ضرورت مشارکت جوانان در تصمیمات مهم کشوری
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از ایسنا، «حسین خوش‌اقبال»در سومین جلسه ستاد امور جوانان استان کردستان، با اشاره به این‌که باید به جوانان بیشتر بها داد، اظهار کرد: امروزه متأسفانه کمتر از نیروهای جوان و تفکر آن‌ها استفاده می‌کنیم.

وی با اشاره به این‌که در هفته جوان همه از جوانان سخن می‌گوئیم اما پس از آن به آن‌ها بی‌توجه هستیم، گفت: امروزه اگر آمار ازدواج ‍‍پایین و آمار طلاق زیاد است نشان از آن دارد که نسبت به اعتقادات دینی و فرهنگسازی در میان جوانان خوب توجه نکرده‌ایم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان با اشاره به این‌که جوانان در زمان جنگ کارهای بزرگی برای حفاظت از این آب و خاک انجام داده‌اند، گفت: جوانان نیروهای متخصص و کارآمدی هستند که باید به آن‌ها اعتماد کنیم و در تصمیم‌گیری‌های بزرگ آن‌ها را سهیم کنیم.

خوش‌اقبال به جلسه ستاد ساماندهی جوانان اشاره کرد و گفت: در این جلسات مدیران کل باید حضور پیدا کنند و اگر مدیران نمی‌توانند حضور داشته باشند یک نفر ثابت که اختیارات لازم را دارد به این ستاد به صورت ثابت معرفی کنند تا این جلسات بدون خروجی نماند.

وی اظهار کرد: هفته ازدواج بسیار مهم است و می‌خواهیم که این هفته به نحو احسن برگزار شود و نیز مسئولان برنامه‌ریزی صحیحی در این مورد داشته باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان با اشاره به نقش خانواده‌ها یادآور شد: امروزه نیز خانواده‌ها نسبت به بحث طلاق بی‌توجه هستند و باید این مسأله در نگرش خانواده‌ها تغییر کند و اگر امروز اساتید دانشگاهی و پژوهشگران پای کار نیایند نمی‌توانیم کاری از پیش ببریم.