داخلی     خبر     سیاست
ابلاغ بخش نامه به ستادهای نماز جمعه مبنی بر بزرگداشت دهه کرامت
  افتتاح پروژه های شهری با اسامی و کنیه های امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاه چراغ(ع) و رونمایی از محصولات فرهنگی، افتتاح هشت کانون فرهنگی هنری عترت در هشت استان کشور همزمان با دهه کرامت بخشی از برنامه هایی است که در این ایام برگزار می شود.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۵۱
کد مطلب : 46939
ابلاغ بخش نامه به ستادهای نماز جمعه مبنی بر بزرگداشت دهه کرامت
 به گزارش آینده روشن، هادی دهقانی سه شنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۰ابلاغ بخش نامه به تمام ستادهای نماز جمعه کشور پیرامون گرامیداشت ایام دهه کرامت و افتتاح هشت کانون فرهنگی هنری عترت (رضوی) در هشت استان کشور از جمله مصوبات هفتمین نشست شورای هماهنگی جشن های رضوی است.

نشست شورای هماهنگی جشن های رضوی با حضور نمایندگان برخی از سازمان های عضو این شورا در ستاد عالی کانون های مساجد کشور برگزار و بر لزوم باشکوه تر برگزار شدن جشن های این دهه و معرفت افزایی در آحاد افراد جامعه از سوی دستگاه های عضو شورا تاکید شد.

ابلاغ بخش نامه به تمام ستادهای نماز جمعه کشور پیرامون گرامیداشت ایام دهه کرامت از سوی ائمه جمعه کشور، برگزاری برنامه های مختلف از سوی مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران در این ایام همچون افتتاح پروژه های شهری با اسامی و کنیه های امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاه چراغ(ع) و رونمایی از محصولات فرهنگی، افتتاح هشت کانون فرهنگی هنری عترت در هشت استان کشور همزمان با دهه کرامت بخشی از برنامه هایی است که در این ایام برگزار می شود.

همچنین تشکیل کمیته علمی و فعالیت آن در طول سال از سال های آینده از جمله موضوعاتی بود که به عنوان پیشنهاد مطرح شد و برلزوم تهیه برنامه های مختلف مرتبط با دهه کرامت از سوی صدا و سیما تاکید شد.

نشست شورای هماهنگی جشن‌های دهه کرامت با حضور نمایندگانی از شورای سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سیاستگذاری ائمه جمعه، مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، وزارت ورزش و جوانان، اتحادیه اصناف و بازار، شهرداری تهران، مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت آموزش و پرورش، صدا و سیما و ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور ۲۹ شهریور ماه در محل ستاد عالی کانون های مساجد برگزار شد.

گفتنی است، بیش از ۲۴ دستگاه و نهاد عضو شورای هماهنگی جشن های رضوی هستند.

انتهای پیام/ق/46