داخلی     خبر     انديشه
نائب رئیس جامعه مدرسین: نوآوری های امام جمعه تبریز الگویی برای سایر شهرها باشد
  آیت الله حسینی بوشهری گفت: اقدامات و نوآوری های امام جمعه تبریز به یک الگویی برای سایر شهرها تبدیل شود تا سوء تفاهم ایجاد شده دشمن علیه انقلاب اسلامی و روحانیت از بین برود.
Share/Save/Bookmark
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲
کد مطلب : 67512
نائب رئیس جامعه مدرسین:  نوآوری های امام جمعه تبریز الگویی برای سایر شهرها باشد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، با اشاره به جایگاه حوزه علمیه آذربایجان شرقی ابراز داشت: قدمت حوزه های علمیه و چهره های شاخص تبریز این وعده را می دهد که عظمت حوزه علمیه این خطه مجدد بازگردد.
وی با اشاره به نوآوری های امام جمعه تبریز ابراز امیدواری کرد: اقدامات و نوآوری های امام جمعه تبریز به یک الگویی برای سایر شهرها تبدیل شود تا شاهد گسترش روزافزون شرکت کنندگان در نماز جمعه باشیم و سوء تفاهم ایجاد شده توسط دشمن علیه انقلاب اسلامی و روحانیت از بین برود.
امام جمعه قم ادامه داد: توجه نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی به عرصه های مختلف از جمله ورزش، مساجد، حاشیه شهرها و تفقد به ائمه جماعات و ارتباط خوب با مردم، یک روحیه ممتازی است.
عضو شورای عالی حوزه های علمیه در ادامه بر ضرورت استفاده از اساتید حوزه علمیه قم در استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: لیستی از افراد و اساتید تاثیرگذار حوزه علمیه را شناسایی کنید و در این جهت هرگونه کمکی از ما برآید دریغ نخواهیم کرد.