داخلی     خبر     سیاست
وزیر ارتباطات اعلام کرد:
همکاری با مساجد برای ایجاد زیست بوم توسعه فعالیت های دیجیتالی
  وزیر جوان کابینه دوازدهم از همکاری وزارتخانه متبوعش با بسیج سازندگی به منظور استفاده از مساجد برای راه اندازی زیست بوم توسعه فعالیت‌های دیجیتالی خبر داد.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
کد مطلب : 68674
همکاری با مساجد برای ایجاد زیست بوم توسعه فعالیت های دیجیتالی
همکاری با مساجد برای ایجاد زیست بوم توسعه فعالیت های دیجیتالی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد برنامه‌های این وزارتخانه در روزهای ابتدای حضور وی در پاسخ به شبستان به منظور راه اندازی کسب و کارهای دیجیتال در کانون های فرهنگی هنری مساجد بیان شده بود و اقداماتی که تاکنون در این زمینه انجام شده است، گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تلاش است از همه ظرفیت های کشور از جمله گروه های مختلف همچون جوانان و بانوان برای توسعه فعالیت های دیجیتال بهره ببرد.

وی با یادآوری این نکته که این وزارتخانه در بخش های مختلف به منظور توسعه فعالیت های ICT‌ برنامه ریزی های لازم را انجام داده است، خاطرنشان کرد: در همین رابطه با سازمان بسیج به منظور بهره گیری از ظرفیت های مساجد در حال مذاکره هستیم تا یک زیست بوم مناسب در کنار مساجد توسط بسیج راه اندازی کنیم.


وزیر ارتباطات عنوان کرد: تلاش می شود تا با این همکاری از استعدادهای جوانان مسجدی برای توسعه فعالیت های دیجیتالی استفاده کنیم و تاکنون ابراز تمایل طرف مقابل را نیز دریافت کرده ایم.

پایان پیام/138