داخلی     خبر     انديشه
ثبت جهانی جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران
  آینده روشن - معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران گفت: به دنبال ثبت ملی و جهانی جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران به عنوان بزرگترین اجتماع مهدی یاوران در جهان هستیم.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸
کد مطلب : 76126
ثبت جهانی جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران
به گزارش آینده روشن ، ابراهیم صدوقی ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات زائرین استان قم در سالن جلسات مسجد مقدس جمکران با اشاره به برنامه این مسجد در ایام نیمه شعبان اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران پویش قربانی کردن برای سلامتی امام زمان(عج) در ایام نیمه شعبان خواهد داشت و گوشت حاصل از این پویش به مناطق سیل زده ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: به دنبال ثبت ملی و جهانی جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران به عنوان بزرگترین اجتماع مهدی یاوران در جهان هستیم، میلیون‌ها نفر در این مراسم حضور پیدا می‌کنند.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران افزود: نظارت بر قیمت‌ها باید به صورت جدی در ایام نیمه شعبان در اطراف مسجد مقدس جمکران صورت بگیرد، افزایش قیمت‌ها در آن ایام خاطره خوشی برای زائرین برجا نخواهد گذاشت.

صدوقی با اشاره به برگزاری جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: باید این جشن‌ها به صورت مستقیم از شبکه‌های صدا و سیما پخش شود، همچنین مستندسازی خدمت رسانی دستگاه‌های اجرایی به مردم در ایام نیمه شعبان ضرورت دارد.

انتهای پیام/141