داخلی     نمايه     انديشه
صهیونیسم سراب ابدی
  كتاب" صهیونیسم سراب ابدی" حاصل تلاش آقای محمد مهدی حامدی از سوی انتشارات آیین احمد روانه بازار نشر شد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب : 55336
صهیونیسم سراب ابدی
به گزارش آینده روشن، كتاب"صهیونیسم سراب ابدی " در باره شناخت هر چه بیشتر صهیونیسم یهودی و انحرافات آنان در طول تاریخ در چهار محور نگاشته شده است و مشتمل بر چهار فصل می باشد.

فصل اول به معرفی یهود از منظر قرآن پرداخته شده است و در این فصل تمام آیات قرآن به صورت زیبایی دسته بندی شده تا ضمن بررسی سیر تحولات و شكل گیری قوم بنی اسرائیل قبل از آغاز رسالت حضرت موسی(ع) تا شروع بهانه گیریها و انحرافات ایشان در بستر تاریخ با بیان آیات قرآن و از دیدگاه این كتاب آسمانی و حجت الهی موجبات شناخت هر چه بیشتر مخاطبین از " صهیونیسم یهودی" را فراهم آورد.

در فصل دوم یهود و صهیونیسم از منظر تاریخ مورد بررسی قرار گرفته و به نحوه شكل گیری یهود، خصوصیات اخلاقی و آرمان و ویژگی های این قوم منحط از دیدگاه برخی مورخین اشاره گردیده و در پایان به تاریخچه تشكیل دولت غاصب و جعلی اسرائیل با حمایت استكبار جهانی پرداخته شده است.

فصل سوم صهیونیسم را از منظر حضرت امام مقدس (ره) و مقام معظم رهبری مورد بررسی قرار گرفته تا مخاطبین با دیدگاه ایشان در خصوص این غده سرطانی و جنایات و اهداف آنها در طول تاریخ تشكیل آن آشنا گردند.

و بالاخره در فصل چهارم متن " پروتكلهای دانشوران صهیونیسم برای تشكیل حكومت جهانی یهود" به دنبال آن بوده است تا با بیان متن كامل ذهن مخاطبین را متوجه اهداف و برنامه های پلید صهیونیسم در قرن بیستم و نحوه عملكرد ایشان در عرصه های مختلف سیاسی - اجتماعی- اقتصادی، نظامی و.. نماید تا با تطبیق حوادث پیرامونی در سده اخیر به عمق جنایات و توطئه های آنان بیشتر پی برده و مراقب تحركات و فتنه انگیزی های این غده سرطانی باشند و از آن غفلت ننمایند.

كتاب" صهیونیسم سراب ابدی" حاصل تلاش آقای محمد مهدی حامدی است كه توسط انتشارات آیین احمد در تیراژ ۳۰۰۰ جلد در نوبت اول تابستان ۸۹ چاپ و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

علاقه مندان جهت دریافت و تهیه این كتاب می توانید به كتابفروشی تخصصی حضرت ولی عصر (عج) واقع در میدان امام حسین (ع) /كوچه مهدیه/بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) مراجعه نمایند.

انتهای پیام/ن/44