داخلی     خبر     سیاست
اگر دشمن کوچک‌ترین تعرضی داشته باشد هزاران ٩ دی ايجاد می شود
  امام جمعه بوشهر با بیان اینکه همیشه فرودگاه‌ها و ترمینال‌ها در هر شهری شناسنامه آن منطقه هستند، گفت: اگر دشمن بخواهد کوچک‌ترین تعرضی به کشور ما داشته باشد هزاران ۹ دی ایجاد خواهیم کرد.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
کد مطلب : 75316
اگر دشمن کوچک‌ترین تعرضی داشته باشد هزاران ٩ دی ايجاد می شود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» از بوشهر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری، پیش از ظهر امروز در مراسم سالروز تأسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در سالن ۲۲ بهمن سپاه استان بوشهر اظهار داشت: اگر کشوری در مطالعات راهبردی دفاعی و امنیتی دارای شاخصه‌های لازم نباشد قطعاً در آینده تخریب ملی و فراملی خواهد شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: ما باید دشمن‌شناسی کرده و استعدادهای دشمنان را شناخته و خود را آماده کنیم. همچنین از جهت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با مدیریت واحد جبهه مقاومت در مقابل تخریب دشمن آماده‌باشیم.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های نیروهای حفاظت هواپیمایی در یگان حفاظت کاری فوق‌العاده استراتژیک است ابراز داشت: به‌حکم مطالعات راهبردی در حوزه ترانزیت ما باید اقتدار داشته باشیم و حماسه نیروهای حفاظت هواپیمایی در این عرصه الگویی برای تمام جهان است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین صفایی بوشهری داشتن دقت در عرصه ترانزیت را ضروری و مهم دانست و گفت: وابستگی به دشمن در این عرصه باعث فشار دشمن بر ما خواهد شد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه همیشه فرودگاه‌ها و ترمینال‌ها در هر شهری شناسنامه آن منطقه هستند، اظهار داشت: اگر دشمن بخواهد کوچک‌ترین تعرضی به کشور ما داشته باشد هزاران ۹ دی ایجاد خواهیم کرد.