داخلی     خبر     سیاست
عضو خبرگان رهبری:
ولایت فقیه ادامه‌دهنده راه اهل بیت(ع) است
  نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: ولایت فقیه در جامعه کنونی رکن اصلی به شمار می‌آید و ادامه‌دهنده راه اهل بیت(ع) است و بر تمامی ما واجب است تا پیرو ولی‌فقیه باشیم تا در سایه اسلام و قرآن حکومت به دست نایب بر حقش به امام عصر(عج) برسد.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
کد مطلب : 68602
ولایت فقیه ادامه‌دهنده راه اهل بیت(ع) است
ولایت فقیه ادامه‌دهنده راه اهل بیت(ع) است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن آیت‌الله علی اسلامی دیروز ۵ خرداد در جمع مردم روزه‌دار شهرستان تاکستان در مسجد حجتی این شهر، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی برای ما ارزان تمام نشده و در طول هشت سال جنگ تحمیلی ۳۵ کشور به صدام کمک می‌کردند و امروزه بیداری اسلامی ما در کشورهای مختلف به وقوع پیوسته است.
وی بیان کرد: پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ولایت‌مدار همچنان پرشور و با نشاط بر آرمان‌های این دستاورد بی‌نظیر قرن ایستادگی کردند و اکنون سایر ملت‌ها در حال الگو برداری از این انقلاب هستند و تهدیدات خارجی قدرت‌های استکباری نیز در مقابل جمهوری اسلامی ایران از روی ضعف و استیصال است.
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما انقلاب جهانی است و هدف امام خمینی(ره) نیز بیداری مستضعفین جهان و کوبیدن مستکبرین جهان بود.
آیت‌الله اسلامی افزود: یکی از ارکان اعتقادی شیعه اعتقاد به ولایت است و ولایت یکی از ارکان اصلی دین اسلام شمرده شده و بر اصولی چون نماز، روزه، زکات و حج برتری دارد.
وی اظهار کرد: ولایت فقیه در جامعه کنونی رکن اصلی به شمار می‌آید و ادامه دهنده راه اهل بیت(ع) است و بر تمامی ما واجب است تا پیرو ولی‌فقیه باشیم تا در سایه اسلام و قرآن حکومت به دست نایب بر حقش به امام عصر(عج) برسد.
تولیت مدرسه علمیه شهرستان تاکستان خاطرنشان کرد: ولایت فقیه از ارکان اصلی نظام و عامل موفقیت های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ایران در عرصه جهانی است.

انتهای پیام/138