داخلی     خبر     انديشه
سلسله مباحث «گفتمان مهدویت» در مساجد طبس برگزار می شود
  آینده روشن- مسئول نمایندگی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی وهنری مساجد طبس از برگزاری سلسله مباحث گفتمان مهدویت و پاسخگویی به شبهات در سطح مدارس و مساجد این شهرستان خبر داد.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
کد مطلب : 76171
سلسله مباحث «گفتمان مهدویت» در مساجد طبس برگزار می شود
به گزارش آینده روشن «مهدی آئین پرست»  گفت: سلسله مباحث گفتمان مهدویت و پاسخگویی به شبهات با حضور حجت الاسلام و المسلمین مقداد براتی از قم تا 4 اردیبهشت در سطح مدارس، مساجد و کانون های فرهنگی وهنری و پایگاه های بسیج برگزار می شود.

 

مسئول نمایندگی دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد طبس گفت: این برنامه امشب در کانون فرهنگی هنری حضرت ابوالفضل(علیه السلام) منطقه دیهشک و پس از آن در مسجد بلال و توسط کانون فرهنگی وهنری ثارالله برگزار می شود.

 

وی اظهار داشت: سلسله مباحث گفتمان مهدویت سوم اردیبهشت ساعت 9:30 صبح در مسجد ائمه بقیع، مسجد امام صادق(ع) زیباشهرساعت 17:30 عصر و جلسه ویژه بانوان ساعت 18 عصر در مسجد قمربنی هاشم شهرک رضوانشهر و بعد از نماز مغرب و عشاء در کانون فرهنگی هنری امیرالمومنین(ع) انجام خواهد شد. 

 

آئین پرست بیان داشت: در ادامه برگزاری این جلسات، 4 اردیبهشت جلسه ویژه بانوان در مسجد شهرک شهید صدوقی ساعت 9صبح برگزار خواهد شد و در مهدیه دشتغران ساعت 10 صبح و در مسجد حضرت جوادالائمه (ع) منطقه دیهشک پایین ساعت 17 عصر برگزار می شود.

 انتهای پیام/141