داخلی     خبر     سیاست
مسئولین اقتصادی باید برای حل معضلات در این بخش برنامه داشته باشند
  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید با مشکلات اقتصادی به صورت احساسی برخورد کرد و مسئولین اقتصادی برای حل مشکلات اقتصادی کشور چه در بحث ارز و چه در بحث کالا و خدمات برنامه داشته باشند.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱
کد مطلب : 72021
مسئولین اقتصادی باید برای حل معضلات در این بخش برنامه داشته باشند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس، سیدکاظم دلخوش در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (سه‌شنبه ۱۰ مهر ۹۷) گفت: در شرایط اقتصادی کشور که ما شاهد نوساناتی هستیم نباید درباره افزایش قیمت دلار نگران باشیم و نه اینکه دلمان را این روزها که قیمت دلار در حال کاهش است، خوش کنیم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس اظهار داشت: به جای اینکه احساساتی فکر کنیم و تصمیم بگیریم مسئولین اقتصادی کشور برای اقتصاد کشور که در بخش ارز و سکه و چه در ارتباط با کالا و خدمات برنامه داشته باشند.

وی افزود:‌متاسفانه یک آشفتگی و نابسامانی در گمرک و بخش‌های اقتصادی دستگاه‌های اجرایی مشاهده می‌شود که سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و صادرکنندگان را رنج می‌دهد. دستگاه‌‌های اقتصادی ما باید تلاش کنند که مشکلات اقتصادی کشور را در شرایط فعلی به درستی حل کنند.

دلخوش در پایان خاطرنشان کرد: بعضی مشکلات کوچک را به دلیل ضعف مدیریت، بزرگ می‌کنند. به عنوان مثال مشکل کامیون‌داران مشکلی نیست که به راحتی حل نشود و می‌توان در کمترین زمان و کمترین هزینه مشکلات این بخش را حل کرد.