داخلی     خبر     بین الملل
نماینده آیت الله العظمی سیستانی نسبت به بقایای داعش هشدار داد
  حجت الاسلام و المسلمین عبدالمهدی کربلایی در خطبه های نماز جمعه حرم امام حسین (علیه السلام)، پیروزی بزرگ محقق شده بر گروهک های تروریستی داعش را تبریک گفت و نسبت بقایای داعش و عناصر پنهان آن هشدار داد و خواستار انحصار سلاح در دست حکومت شد.
Share/Save/Bookmark
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲
کد مطلب : 67423
نماینده آیت الله العظمی سیستانی نسبت به بقایای داعش هشدار داد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام و المسلمین عبد المهدی کربلایی نماینده آیت الله سیستانی و امام جمعه کربلا در خطبه های نماز جمعه که در حرم امام حسین (علیه السلام) ایراد شد، پیروزی بزرگ محقق شده بر گروهک های تروریستی داعش را تبریک گفت و نسبت به بقایای داعش و عناصر پنهان آن هشدار داد و خواستار انحصار سلاح در دست حکومت شد.
حجت الاسلام و المسلمین کربلایی با بیان اینکه بعد از سه سال مبارزه، جنگ و جانفشانی و مقابله با سختی ها و چالش ها، بر سخت ترین قدرت تروریستی پیروز شدید، افزود: امتی که از خانواده شهدا و مجروحین حمایت نکنند، رستگار نخواهند شد.
نماینده حضرت آیت الله سیستانی تاکید کرد: پیروزی بر داعش به معنی پایان جنگ با تروریسم و ترویست ها نیست بلکه این جنگ تا زمانی که افرادی هستند که گمراه شده و تفکر افراطی را پذیرفته اند، ادامه خواهد داشت.
وی نسبت به آگاهی در تعامل با این خطر مستمر و چشم پوشی از عناصر تروریستی و سلول های خفته که منتظر فرصتی هستند تا امنیت و استقرار کشور را برهم بزنند، هشدار داد.
امام جمعه کربلا اشاره کرد: حمایت از خانواده های شهدا و مهیا کردن زندگی کریمانه از جمله مسکن، بهداشت، آموزش و هزینه های زندگی و غیره یک وظیفه ملی و اخلاقی است و این مسئله در درجه اول وظیفه دولت و مجلس نمایندگان است.
حجت الاسلام و المسلمین کربلایی تصریح کرد: باید به شکل جدّی و فعّال برای مبارزه با فساد و مفسدین اقدام شود که جنگ علیه فساد مدتی است به تأخیر افتاده است.
وی ادامه داد: مبارزه با فساد کمتر از جنگ با تروریسم نیست و باید از پیروزی های حاصل شده محافظت شود و در اهداف سیاسی مورد سوء استفاده قرار نگیرد.