داخلی     خبر     انديشه
دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر:
برگزاری هشت شب قرآنی در مناطق محروم اراک به همت بنیاد غدیر
  آینده روشن - حجت الاسلام مرادی با اعلام برگزاری هشت شب قرآنی در هشت منطقه محروم از استان اراک به همت بنیاد بین المللی غدیر، گفت: سرکشی به خانواده معظم شهدا و محرومان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی و افطار در مساجد ازجمله برنامه های این شب ها است.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴
کد مطلب : 76333
برگزاری هشت شب قرآنی در مناطق محروم اراک به همت بنیاد غدیر
به گزارش آینده روشن حجت الاسلام والمسلمین «مرادی» با اشاره به برنامه بنیاد بین المللی غدیر در استان مرکزی در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: 8هشت شب آسمانی در هشت مسجد محوری استان مرکزی شامل دیدارهای مردمی با حضور آیت الله دری نجف آبادی، نماینده مقام معظم رهبری و رئیس بنیاد غدیر استان و استاندار استان برگزار می شود .                                                                           

 

دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر تصریح کرد: مقرر است در ایام ماه مبارک رمضان هشت شب قرآنی و آسمانی در هشت منطقه محروم شهر اراک داشته باشیم که این برنامه ها از ساعت 6 عصر آغاز می شود.

 

حجت الاسلام مرادی بیان کرد: در ابتدای برنامه با حضور پزشکان بسیجی بیماران به صورت رایگان ویزیت می شوند و پس از آن اجرای برنامه های فرهنگی متنوع از جمله اجرای قاریان و گروه های تواشیح با حضور قاریان برجسته استانی انجام می شود.

 

وی اضافه کرد: در ادامه و بعد از قرائت قرآن کریم و سایر برنامه های فرهنگی برای سرکشی به خانواده معظم شهدا و محرومان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی با حضور نماینده محترم ولی فقیه و ریاست بنیاد بین المللی غدیر استان آیت الله دری نجف آبادی و استاندار و فرماندار استان مرکزی می رویم.

 

دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر خاطرنشان کرد: پایان بخش این شب ها اقامه نماز جماعت و افطاری ساده است که در مساجد انجام می شود.

پایان پیام/141