داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
مشارکت بسیج هنرمندان در برگزاری دومین جشنواره ملی مهدویت
  آینده روشن-مشترک دبیر جشنواره ملی مهدویت و مسئول بسیج هنرمندان استان قم در خصوص نحوه تعامل هرچه بیشتر در توسعه و ترویج فرهنگ مهدویت و تمدن‌سازی اسلامی برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب : 76883
مشارکت بسیج هنرمندان در برگزاری دومین جشنواره ملی مهدویت
مشارکت بسیج هنرمندان در برگزاری دومین جشنواره ملی مهدویت
آینده روشن-علی حسینی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم و دبیر جشنواره ملی مهدویت، شامگاه یکشنبه ۱۰ آذر با حضور در سازمان بسیج هنرمندان با سید محمد حسن یزدی نژاد مسئول این سازمان دیدار و گفت وگو کرد.
حسینی با اشاره به ظرفیت‎های مختلف جهاددانشگاهی در عرصه‎های مختلف گفت: جهاددانشگاهی پس از انقلاب اسلامی با رویکرد سامان‌دهی به مراکز دانشگاهی پس از انقلاب و در ادامه در زمینه رفع خلاءهای فنی و علمی و بعدها در زمینه سازندگی کشور و رفع نیاز به واردات محصولات و تکنولوژی در عرصه‌های گوناگون خدمات تاریخی به کشور و انقلاب کرده است.
وی با اشاره به فعالیت‎های فرهنگی جهاددانشگاهی بیان کرد: یکی از زمینه‌های مهمی که در دو سال اخیر در بدنه جهاددانشگاهی ایجاد شده است، جشنواره ملی مهدویت است؛ این جشنواره با هدف توسعه و ترویج گفتمان مهدوی و تمدن نوین اسلامی و همچنین جلب مشارکت و ایجاد فضای ذهنی برای هنرمندان کشور در زمینه مهدویت، تشکیل شده است.
دبیر دومین جشنواره ملی مهدویت در ادامه با اشاره به بخش‎های مختلف جشنواره بیان کرد: این جشنواره در بخش‎های فرهنگی، هنری و ادبی و کتابخوانی برگزار می شود.
در ادامه یزدی‌نژاد مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قم نیز با اشاره به اهمیت تلاش همگانی و هم‌افزا در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مهدویت بیان کرد: سازمان بسیج هنرمندان با شبکه گسترده هنرمندان بسیجی که در ۹ کارگروه طبقه‌بندی شده‌اند در عرصه‌های مختلف فعالیت دارد.
وی گفت: ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی و خدمت‌رسانی بسیج هنرمندان در راستای اعتلا و توسعه فرهنگ مهدوی و تمدن‌سازی نوین اسلامی در دسترس است و امیدواریم بتوانیم با همیاری همه بخش‌ها در رشد جامعه زمینه‌ساز ظهور نقش‌آفرین باشیم.
در پایان طرفین درباره راه‌های همکاری بین بخشی در خصوص جشنواره و سایر بخش‌های جهاددانشگاهی و بسیج هنرمندان به گفت‌وگو پرداختند.

انتهای پیام/138