داخلی     خبر     انديشه
جشنواره عمار برای روشن شدن انواع تهاجم باطل علیه حق است
  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: با این نام مقدس که تابلوی شماست باید بتوانید دست کسانی که به اصطلاح سیاسی ها خاکستری هستند را بگیرید و برای روشن شدن این تهاجم باطل علیه حق مثل چراغ راهنما بدرخشید.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
کد مطلب : 75370
جشنواره عمار برای روشن شدن انواع تهاجم باطل علیه حق است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» از بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، در مراسم افتتاحیه نهمین دوره جشنواره عمار ضمن تسلیت رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی، اظهار داشت: حُسن انتخاب نام این جشنواره به نام مقدس حضرت عمار است.

وی افزود: ایشان کسی بود که مورد تبیین رسول خدا(ص) قرار گرفت به گونه ای که وقتی به شهادت رسید در جنگ صفین، مخالفین که لشکر معاویه بودند بعد از شهادت عمار شمشیرها را زمین گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: عمار وجودش تابلویی است که به وسیله پیامبر نصب شد و در مکتب شیعه و سنی این تابلو است، که هرجا حق باشد عمار آنجاست.

حجت الاسلام والمسلین عبادی بیان داشت: شما کسانی هستید که در این شرایط خاص آخرالزمانی که آیینه همان جریانات شبه انگیز و فتنه انگیز بنی سفیانی است، با این هنر واضح و روشنتان و موضع روشن ترتان، در واقع به عینه عمار رهبر فرزانه انقلاب هستید.

وی با بیان اینکه شما خیلی جایگاه رفیعی دارید، یادآور شد: شما هنرمندید و زبان هنر رساترین زبان است چون تبیین واقعیات می کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه کرد: هنر، حقایقی را در قالب شعر و کاریکاتور و فیلم و گونه های مختلف بیان می کند، گفت: اما بالاترین هنر این است که هنرمند روی جان خودش پیاده کند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی متذکر شد: این هنرها همه روی یک موضوع خارجی پیاده می شود اما عمار این را، روی جان خودش پیاده کرده است و هنر عمار این است.

وی با اشاره به اینکه شما دارید دو کار می کنید، ادامه داد: یکی در صف های تبیین و تبلیغ و ارشاد از این ابزار استفاده می کنید و یکی هم در موضع حق پرستی و حق گویی و ابطال باطل، روی عمل خودتان پیاده می کنید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: تابلوی شما عمار است برای همین در صحنه های نبرد اهل دقت به عمار نگاه می کردند که عمار کجاست.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی عنوان کرد: این نام مقدس که تابلوی شماست باید بتوانید دست کسانی که به اصطلاح سیاسی ها خاکستری هستند را بگیرید و برای روشن شدن این تهاجم باطل مثل چراغ راهنما بدرخشید.

وی خاطرنشان کرد: در این مقطع تاریخ که تمام کفر همان گونه که گفتند همه گزینه ها روی میز است، یعنی جنگ همه جانبه، خیلی به موقع به میدان آمدید و به موقع به فرمان امام که گفت «أین عمار» در صحنه حاضر هستید.