داخلی     خبر     انديشه
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
شهید عباس بابایی با تمام وجود در خدمت نظام بود
  رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت شهید عباس بابایی ه مانند یک بسیجی بی ادعا با تمام وجود در خدمت انقلاب و نظام و الگویی برای همه فرماندهان و رزمندگان اسلام بود.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۶
کد مطلب : 70005
شهید عباس بابایی با تمام وجود در خدمت نظام بود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل ازخبرگزاری «حوزه» از قزوین، جت الاسلام ابوالفضل مصطفایی در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سرلشگر خلبان عباس بابایی که در مسجد جامع شهرستان اقبالیه برگزارشد، گفت: عشق و علاقه شهید بابایی به دفاع از انقلاب و کشور به قدری بود که وقتی قرار شد فرماندهی نیروی هوایی را به وی واگذار کنند از این کار خودداری می کرد و می گفت نمی خواهد از صحنه های نبرد دور شود.

رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین بیان کرد: شهید بابایی جزو اولین خلبانانی بود که عملیات حساس و پیچیده سوختگیری در شب را با مهارت و موفقیت به انجام رساند و صفحات نوین و زرینی به تاریخ دفاع مقدس و نیروهای هوایی ارتش افزود.

حجت الاسلام مصطفایی تصریح کرد: همسر و فرزندان شهید بابایی در تمامی پایگاهی محل مختلف خدمت شهید، حضور داشتند، و شهید بابایی به پشتوانه و اتکاء به صبوری واعتقادات خانواده و مادر بزرگوارشان به ماموریت‌ها اعزام می‌شد که با ۳۰۰۰ ساعت پرواز با هواپیماهای جنگنده مختلف، کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است.

استاد حوزه علمیه قزوین عنوان کرد: امروز مسئولین باید ابعاد ایثارگری و رشادت های شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس را برای نسل جوان بیش از پیش بازگو نمایند.

وی به برگزاری کنگره سه هزارشهید استان قزوین اشاره و بیان کرد: خوشبختانه مدیران دستگاه های اجرایی استان همسو و با وحدت و همدلی برای این مراسم باشکوه که در آبان ماه سال جاری برگزار می شود، آماده می شوند.