داخلی     خبر     سیاست
حجت‌الاسلام حميد روحاني‌نژاد :
محبت خدا، پيغمبر و ائمه اطهار بايد در دل بنشيند
  حجت‌الاسلام حميد روحاني‌نژاد، با بيان اينكه محبت خدا، پيغمبر و ائمه اطهار بايد در دل بنشيند تا نمازها و مناجاتمان از معنويت و عمق خاصي برخوردار باشد، گفت: نماز، روزه، حج و زكات باعث استجابت هر چه زودتر دعا مي‌شود.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۷ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب : 28688
محبت خدا، پيغمبر و ائمه اطهار بايد در دل بنشيند
به گزارش آینده روشن، به نقل از آستان قدس رضوي، حجت‌الاسلام حميد روحاني‌نژاد در جمع زائران حضرت رضا (ع) در رواق امام‌خميني (ره) افزود: يكي از آموزه‌هاي دين، اتصال به زنجيره محبت مؤمنان و دين‌باوران با خداي متعال است كه يك رشته ناگسستني بوده و پيوند دروني با خدا و پيوند بيروني با بندگان خدا است. 

وي با بيان اينكه محبت خدا، پيغمبر و ائمه اطهار بايد در دل بنشيند تا نمازها و مناجاتمان از معنويت و عمق خاصي برخوردار باشد، گفت: نماز، روزه، حج و زكات باعث استجابت هر چه زودتر دعا مي‌شود. 

روحاني‌نژاد تصريح كرد: اگر كسي مطيع خدا و دستورات پيامبراسلام (ص) باشد، روز قيامت با پيغمبران، شهدا و صالحين محشور مي‌شود. 

شايان ذكر است، اين سلسله سخنراني‌ها به همت اداره تبليغات و مناسبت‌هاي ويژه آستان قدس رضوي تا پايان هفته با حضور زائران و مجاوران در رواق امام‌خميني (ره) واقع در حرم مطهر رضوي برگزار مي‌شود.