داخلی     خبر     انديشه
امام جماعت مسجد موسی بن جعفر(ع):
کار اصلی در حرکت به سوی ظهور بر عهده مسجد است
  آینده روشن- حجت الاسلام عظیمی با بیان اینکه کار اصلی در تبیین بایدها و نبایدهای مجالس منتسب به اهل بیت(ع) در دست روحانیون و مسجد است، گفت: تبیین روایات و معارف مهدوی برای عموم توسط اینها باعث فاصله گرفتن مردم از گناه و زمینه سازی برای ظهور می شود.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶
کد مطلب : 76334
کار اصلی در حرکت به سوی ظهور بر عهده مسجد است
به گزارش آینده روشن حجت الاسلام «اسماعیل عظیمی»  با بیان اینکه در جلسات منتسب به اهل بیت(ع) باید به تاکیدات روایی، علما و بزرگان و احکام دینی توجه شود، اظهار کرد: لازم است بایدها و نبایدهای مربوط به این جلسات رعایت شود همچون پویایی و نشاط که می توان از طرقی همچون برگزاری مسابقات و اهدای جوایز به برگزیدگان در مساجد و حسینیه ها این مهم را محقق کرد.

 

امام جماعت مسجد موسی بن جعفر(ع) اظهار کرد: اما برگزاری جلسات اهل بیت(ع) باید طبق موازین و احکام دینی باشد به گونه ای که از آسیب هایی همچون اذیت مردم دور بوده و مسائل دینی، مذهبی و روایات و احادیث اهل بیت(ع) در آن بیان و عمل شود.

 

 حجت الاسلام عظیمی تصریح کرد: پیشانی کار در این باره در دست روحانیون و مساجد است، بنابر این، باید احادیث و روایات آخرالزمان در مورد ظهور را برای همگان تبیین و تحلیل و به نوعی مردم را آماده برای این حرکت عظیم و جهانی کنند.

 

امام جماعت مسجد موسی بن جعفر(ع) تاکید کرد: بسیاری برای ظهور آمادگی ندارند، به همین جهت لازم است، علما و ائمه جماعات در زمینه علائم ظهور حضرت مهدی(عج) برای مردم بویژه جوانان اطلاع رسانی کنند تا در پرتوی این آگاهی جامعه از معصیت و گناه فاصله گرفته و در مسیر ظهور حرکت کند.

 

گفتنی است، مسجد موسی بن جعفر(ع) در خیابان سبلان تهران واقع شده است.

پایان پیام/141