داخلی     خبر     سیاست
نشست صمیمی نمایندگان اعتاب جهان اسلام با تولیت جمکران
  نشست صمیمی نمایندگان اعتاب مقدس جهان اسلام با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب : 66353
نشست صمیمی نمایندگان اعتاب جهان اسلام با تولیت جمکران
به نقل از مسجد مقدس جمکران، نشست صمیمی نمایندگان اعتاب مقدس جهان اسلام با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران در سالن جلسات ساختمان اداری این مکان مقدس برگزار شد.

نماینده مقام معظم رهبری در این دیدار به تبیین اهمیت و جایگاه شهر مقدس قم، حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و مسجد مقدس جمکران بر اساس فرمایشات ائمه اطهار(علیهم السلام) پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان پیروزی انقلاب اسلامی را سرآغاز توجه و حضور اقشار مختلف مردم در مسجد مقدس جمکران عنوان کرد و با اشاره به اینکه بیشترین مخاطبان این مکان مقدس جوانان به ویژه بانوان هستند، این حضور پرشور را نشانه ناکارآمدی نقشه های دشمنان اسلام و تشیع در ضربه زدن به عقیده و ایمان نسل جوان جامعه دانست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه افزایش روحیه شهادت طلبی مقدمه ظهور حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) است، آمادگی میلیونها تن از نیروهای بسیج مردمی در کشورهای ایران، عراق، سوریه، بحرین، یمن، لبنان و دیگر کشورها را نوید بخش نزدیک بودن ظهور برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان در ادامه خاطراتی از امام راحل(ره) در ارتباط با عشق وعلاقه ایشان به زیارت عتبات بیان کرد.

در ادامه این نشست نمایندگان اعتاب مقدس نقطه نظرات خود را بیان کردند.

دعوت رسمی از تولیت مسجد مقدس جمکران توسط نماینده تولیت عتبه حسینی برای حضور در دومین اجلاسیه تولیت های اعتاب جهان اسلام که سال آینده در کربلا برگزار می شود، از دیگر بخش های این نشست صمیمی بود.