داخلی     خبر     بین الملل
علمای بحرین:
رژیم آل خلیفه مسئول وخامت سلامت آیت الله عیسی قاسم است
  علمای بحرین با صدور بیانیه ای مسئولیت وخامت اوضاع سلامت آیت الله عیسی قاسم را متوجه رژیم آل خلیفه دانستند و از مردم بحرین خواستند برای شفای آیت الله قاسم دعا کنند و صدقه بدهند.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶
کد مطلب : 69053
رژیم آل خلیفه مسئول وخامت سلامت آیت الله عیسی قاسم است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، علمای بحرین با صدور بیانیه ای مسئولیت وخامت اوضاع سلامت آیت الله عیسی قاسم را متوجه رژیم آل خلیفه دانستند و از مردم بحرین خواستند برای شفای آیت الله قاسم دعا کنند و صدقه بدهند.

ترجمه متن بیانیه بدین شرح است:

اراده خداوند متعال بالاتر از بندگان است و اگر چیزی را اراده کند، هیچ کس نمی تواند در مقابل آن بایستد و مانع شود.

ما به چشم خود دیدیم که چگونه خداوند علی رغم سرکوب و تروریسمی که با هدف تسلیم آیت الله عیسی قاسم انجام گرفت، به شیخ عیسی قاسم و ملت ما عزّت بخشید و خداوند این گونه خواست که مؤمنین بعد از هر آزمایش سربلند بیرون بیایند و ظالمان و ستمگران، خوار و ذلیل و شکست خورده باشند.

تمامی سرکوب ها و محاصره ها و شکنجه ها که علیه ملت بحرین و رهبر شیعیان آن انجام گرفت، با شکست مواجه شد و اراده اهالی الدراز و ملت بحرین متزلزل نشدند و ذره ای بر اراده آیت الله قاسم تأثیر نگذاشت.

اینجا به چند نکته اشاره می کنیم:

اول: رژیم آل خلیفه مسئول وخامت اوضاع سلامت آیت الله عیسی قاسم و رسیدن وی به این مرحله بسیار خطرناک است و رژیم آیت الله قاسم را آشکارا مورد هدف قرار داده که آن را چیزی جز قتل تدریجی نمی توان نامید.

دوم: صلابت و ثبات مردم شهرک الدراز را می ستاییم و می گوییم که مردم ثابت کردند محاصره، فشار و تمامی انواع شکنجه در راه دین و اعتقادات، شیرین است و تمامی درد ها و سختی ها به خاطر دوری از آیت الله قاسم است.

سوم: برداشتن محاصره ظالمانه و برپایی دوباره نماز جمعه، یک حق ثابت است و هر کس این حق را بگیرد باید محکوم شود.

چهارم: از مردم در داخل و خارج بحرین می خواهیم که این هفته را به دعای بیشتر به ویژه در حرم مطهر ائمه اطهار (ع) و صدقه دادن به فقرا برای شفای آیت الله قاسم اختصاص دهند.