داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
حجت الاسلام و المسلمین پورسیدآقایی:
آموزش دقیق علمی در سایه راهنمایی علما رقم می‌خورد
  مسؤول مؤسسه آینده روشن، راهنمایی و ارشادات علما و مراجع تقلید را در محقق شدن آموزش دقیق علمی مؤثر دانست.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۷
کد مطلب : 67136
آموزش دقیق علمی در سایه راهنمایی علما رقم می‌خورد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن، حجت الاسلام والمسلمین سیدمسعود پورسید آقایی در دیدار اعضای مؤسسه آینده روشن با حضرت آیت الله علوی گرگانی که در دفتر وی برگزار شد، با اشاره به راه اندازی سطح 4 مهدویت در این مؤسسه عنوان کرد: به فضل الهی با اخذ مجوز از حوزه علمیه توانستیم سطح 4 مهدویت را در این مؤسسه راه اندازی کنیم.

وی افزود: در حال حاضر دانش پژوهان در این مؤسسه مشغول به تحصیل هستند و معارف مهدویت را در به صورت علمی و دقیق از سوی اعضای هیأت علمی فرا می گیرند.

مسؤول مؤسسه آینده روشن تصریح کرد: تأکید ما در این مؤسسه بر کار علمی است و به همین منظور نیز تلاش کرده ایم با جذب اعضای هیأت علمی، این موضوع را محقق کنیم.

وی اساس کار در این مرکز را حوزوی دانست و خاطرنشان کرد: معتقدیم اساس کار در این موضوع باید حوزوی باشد و همواره تلاش کرده ایم تا از ارشادات و راهنمایی علما، مراجع و بزرگان بهره مند شویم.

حجت الاسلام پورسیدآقایی اضافه کرد: در چهاردهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت، خبرنامه همایش به حاضران ارائه می شود که برنامه ها، کمیسیون ها و دیگر مسائل مربوط به همایش در آن بیان شده است.

مسؤول مؤسسه آینده روشن ادامه داد: ارائه مجله ای با درجه علمی و پژوهشی یکی دیگر از کارهایی است که در این همایش انجام می شود و همچنین متن فراخوان این همایش نیز به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی منتشر و پوستر همایش نیز از هم اکنون در حال توزیع است.

وی ابراز کرد: حضور علما و بزرگان در این همایش کمک فراوانی به بالارفتن سطح علمی همایش می کند و حاضران از بیانات آنها بهره مند می شوند و حضور آیت الله جوادی آملی در دوره سیزدهم این همایش با استقبال فراوان میهمانان خارجی همراه شد.

حجت الاسلام والمسلمین پورسیدآقایی در پایان خاطرنشان کرد: ما همواره نیازمند راهنمایی، ارشاد و دعای خیر علما، مراجع و بزرگان هستیم.