داخلی     نمايه     انديشه
313 بزرگ تر از 666 است
  کتاب ۳۱۳>۶۶۶ (313 بزرگ تر از 666) داستان بلند ۳۱۳ صفحه اي ، برنده جايزه اول جشنواره بين المللي دکترين مهدويت در سال ۸۷ است که با انگيزه جهاني سازي انديشه موعودي شيعه تالیف شده است.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۱ تير ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۴۶
کد مطلب : 34952
313 بزرگ تر از 666 است
به گزارش آینده روشن، کتاب ۳۱۳>۶۶۶ (313 بزرگ تر از 666)  داستان بلند ۳۱۳ صفحه اي ، برنده جايزه اول جشنواره بين المللي دکترين مهدويت در سال ۸۷ است که با انگيزه جهاني سازي انديشه موعودي شيعه و همچنين با شعار هم ريشه بودن همه اديان و در نتيجه با استفاده از مفاهيم و اعتقادات و اسامي موعود در همه اديان با ياري از قصه ها ، افسانه ها و اسطوره هاي ملل جهان و داستان هاي انبيا و اولياء الهي در کتب مقدس به ويژه قرآن کريم نوشته شده است.

تم اصلي داستان علمي تخيلي فانتزي بوده و تمام تلاش نويسنده توجه به مخاطب جهاني و استفاده از قالب جديد و مدرن و ابتکاري در کار است. اين کتاب که در حال ترجمه به زبان انگلیسی می باشد حاصل ۸ سال تلاش نويسنده بوده و ۵ بار به طور کامل مورد بازنويسي قرار گرفته تا بتواند به يک داستان مناسب براي طرح جهاني نزديک تر گردد.

نويسنده کتاب "پيام شهابي" پزشک عمومي فارغ التحصيل راهنمايي و دبيرستان علامه حلي تهران(تيزهوشان) است. وي در دوران دبيرستان به فعاليت هاي فرهنگي و ژورناليستي روي آورد و در دوران دانشجويي علاوه بر اجراي بيش از ۱۲۰ طرح فرهنگي و علمي ، حدود ۴ سال مدير مسوول نشريه دانشجويي "ازپشت کوه" برنده جايزه برتر نشريات دانشجويي کشور بود. وي همچنين پس از پايان نگارش کتاب با فعاليت هاي در زمينه فن آوري اطلاعات در پزشکي مديرعامل شرکت گسترش فن آوري اطلاعات و دانش نوين مجري طرح سايت جامع راديولوژي کشور بود که در سال ۸۵ برنده جايزه برتر پورتال علمي کشور شد. وي در حال حاضر مدير کلينيک سلامت خانواده بيمارستان خاتم الانبيا و مدير اجرايي کنگره نورولوژي کشور است.

در زمينه اطلاع رساني کتاب تاکيد و استدعاي نويسنده بر مبهم ماندن موضوع اصلي رمان(مهدويت) تا آنجا که ممکن است مي باشد؛ چرا که تمامي تلاش نويسنده بر غافلگير کردن خواننده در مورد موضوع و سرنوشت پيچيده قهرمانان قصه است.

انتهای پیام/م/43