داخلی     خبر     بین الملل
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:
آل خلیفه مسئول سلامت آیت الله قاسم هستند
  آیت الله عبد الامیر قبلان، تداوم سلطه گری و زورگویی مقامات آل خلیفه در تعامل با ملت بحرین و شکنجه و آزار و اذیت این ملت صلح طلب را محکوم کرد و گفت: این سلطه گری و زورگویی امروز با فشار و تشدید اوضاع برای آیت الله عیسی قاسم رهبر دینی بحرین، به اوج خود رسیده است.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶
کد مطلب : 67389
آل خلیفه مسئول سلامت آیت الله قاسم هستند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان، تداوم سلطه گری و زورگویی مقامات بحرینی در تعامل با ملت بحرین و شکنجه و آزار و اذیت این ملت صلح طلب را محکوم کرد و گفت: این سلطه گری و زورگویی امروز با فشار و تشدید اوضاع برای آیت الله عیسی قاسم رهبر دینی بحرین و عدم پاسخ به دعوت های انسانی و حقوقی به ارائه خدمات پزشکی بعد از وخامت وضعیت سلامت وی، به اوج خود رسیده است.
آیت الله قبلان اشاره کرد: ما مسئولیت وخامت سلامت آیت الله قاسم که در نهضت بحرین و تقویت وحدت ملی و اسلامی نقش بسزایی داشته است، را بر عهده مقامات بحرینی می دانیم.
وی تصریح کرد: ما از جامعه بین الملل و سازمان های حقوق بشر می خواهیم برای نجات زندگی آیت الله قاسم فوراً اقدام کنند و از ملت بحرین خواستاریم که گام های مسالمت آمیز بردارند و حرکت های مردمی علیه دولت بحرین راه بیاندازند تا جلوی سلطه گری و زورگویی آن را بگیرند و نگذارند بر آیت الله قاسم که نماد مظلومیت ملت بحرین است، ظلم کند.