داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
آیت الله مقتدایی:
نسبت به انتشار شبهات علیه امام زمان در فضای مجازی نگرانم
  آیت الله مقتدایی با بیان این‌که فضای مجازی الان یک فساد دامن‌گیری شده است، تأکید کرد: دغدغه‌ای که الان دارم راجع به همین شبهاتی است که در مورد امام زمان(ع) در فضای مجازی گسترش دارد.
گزارشگر : سید مجتبی رفیعی اردکانی
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰
کد مطلب : 66209
نسبت به انتشار شبهات علیه امام زمان در فضای مجازی نگرانم
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده مهدویت(مؤسسه آینده روشن)، ظهر روز گذشته آیت‌الله مقتدایی در دیدار مسئول و اعضای هیأت علمی مؤسسه آینده روشن که در محل جامعه مدرسین برگزار شد، درباره ضرورت فعالیت در فضای مجازی تأکید کرد: باید یک برنامه دائم بگذارید و شبهاتی که در فضای مجازی منتشر می‌شود را پاسخ بگویید.

وی با اشاره به یکی از شبهاتی که درباره وجود مقدس امام زمان در فضای مجازی منتشر شده است، خاطرنشان کرد: امثال این شبهات نسبت به امام زمان در فضای مجازی خیلی گسترش پیدا کرده است، اگر بتوانید این شبهات را جمع کنید و به آن پاسخ دهید، خیلی کار خوبی است؛ چون این پاسخ‌ها در فضای مجازی هم منتشر و جلو شبهات گرفته می‌شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این‌که فضای مجازی الان یک فساد دامن‌گیری شده است، تأکید کرد: دغدغه‌ای که الان دارم راجع به همین شبهاتی است که در مورد امام زمان(ع) در فضای مجازی گسترش دارد. به خاطر شبهاتی که علیه جوان‌ها می‌شود نگرانیم؛ چون این شبهات پاسخ داده نمی‌شود و در ذهن آن‌ها می‌ماند و موجب انحراف برخی می‌شود. اگر بتوانید به این شبهات پاسخ دهید، واقعا دغدغه ما را برطرف کردید.

در ابتدای این دیدار، حجت‌الاسلام و المسلمین پورسیدآقایی، مسئول پژوهشکده مهدویت درباره فعالیت‌های این پژوهشکده و همایش بین‌المللی دکترین مهدویت گزارشی ارائه داد.

گفتنی است، سیزدهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت، با موضوع «عصر ظهور در ادیان ابراهیمی» اردیبهشت سال ۹۶ در قم برگزار خواهد شد.