داخلی     خبر     انديشه
حضور اندیشکده مهدویت جمکران با ۷۹ اثر در نمایشگاه پژوهش
  اندیشکده مهدویت مسجد مقدس جمکران با ۷۹ اثر در پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزوی حضور یافته است.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
کد مطلب : 75029
حضور اندیشکده مهدویت جمکران با ۷۹ اثر در نمایشگاه پژوهش
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، ۶۰ موسسه و مرکز پژوهشی حوزوی آخرین دستاوردهای علمی خود را به پنجمین نمایشگاه دستاوردهای حوزوی پژوهشی در مصلای قدس قم آورده اند.

بر اساس این گزارش: از بین این مرکز علمی و دینی می توان به اندیشکده مهدویت اشاره کرد که با ادغام دو واحد انتشارات و مرکز پژوهش مسجد مقدس جمکران شکل گرفته است و امسال با ۷۹ اثر از جمله آخرین آثار خود را در حوزه معارف قرآن و اهل بیت(ع) در این نمایشگاه عرضه کرده است.

کتاب غیبت شیخ طوسی، موعود شناسی و پاسخ به شبهات، عصر امام(عج)، دالسلام، راز پیوند عاشورا و مهدویت، سفر تا قاف عشق و پیشوای اینترنتی از کتبی است که در این نمایشگاه عرضه شده است.

از جمله آثار این غرفه می‎توان به گفتمان جهانی مهدویت و آینده بشریت، نشانه‎های ظهور، بصیرت از نگاه قرآن، من می‎توانم، تقابل شیطان با نماز، ظهور حضرت مهدی(عج) و عالم ذر اشاره کرد.

خاطرنشان می شود: این نمایشگاه با حضور ۶۰ موسسه و مرکز پژوهشی و در سه بخش دستاوردها، دستاوردهای فاخر چهل ساله و پژوهش های حوزویان در عرصه انقلاب اسلامی برپا شده است و تا ۳۰ آذرماه هر روز از ساعت ۹صبح الی ۱۹ در مصلای قدس قم، میزبان علاقه مندان به مطالعه آثار پژوهشی حوزه است.