داخلی     خبر     سیاست
اقلیت‌های دینی تبلیغات بیگانه را خنثی کرده اند
  قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مواضع اقلیتهای دینی کشورمان، تبلیغات بیگانگان را خنثی کرده است.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۱
کد مطلب : 74435
اقلیت‌های دینی تبلیغات بیگانه را خنثی کرده اند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس، ویژه مراسم نشست کارگروه اقلیت‌های دینی ستاد مرکزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

در این نشست که جمعی از نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامی و برخی از روحانیون و بزرگان ادیان توحیدی حضور داشتند، نصرت‌الله لطفی؛ قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در سخنانی گفت: ادیان توحیدی در جمهوری اسلامی چهل سال با هم ید واحده بودند.

وی افزود: در همه مناسبتها نقش اقلیتهای دینی ستودنی است، چه ایام دهه فجر و چه سالگرد رحلت امام، از این رو ما به فرد فرد آنها می‌بالیم.

لطفی گفت: بزرگداشت دهه فجر امسال ما برحسب اقتضائات زمانی با سال‌های قبلمان متفاوت است؛ چهل نماد بلوغ است و خدا را شاکریم به پاس این وحدت و همدلی.

وی ادامه داد: در سال ۵۷ اولین مصاحبه امام با یک خبرنگار آلمانی این بود که همه ادیان توحیدی باید از حقوق و مواهب برخوردار باشند.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: در حالی که در ایران هر دو سه شهرستان یک حوزه انتخابیه را تشکیل می‌دهند اما اقلیت‌ها هرکدام یک نماینده دارند و از همان حقوق برخوردارند و ان‌شالله می‌خواهیم در آینده هم همین همدلی را شاهد باشیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر امسال را می خواهیم ویژه برگزار کنیم صرفا برای جشن گرفتن نیست ، بلکه چون در یک جنگ هستیم.

لطفی گفت: در جنگ تحمیلی از ۴۸ کشور اسیر داشتیم، الان هم جنگ نیابتی داعش و تحریم‌ها چه آحاد ملت ایران را هدف قرار داده است تا بین نظام و مردم جدایی و شکاف داشته باشند و میان اقوام و ادیان اختلاف ایجاد کنند.

وی خاطرنشان کرد: پیش از انقلاب عشایر و سکنه سیستان و بلوچستان کجای تصمیم‌گیری کشور قرار داشتند ؟ امروز به جز بهاییت که ما آن را دین نمی‌دانیم بلکه یک حزب وابسته به صهیونیسم می‌دانیم، ما ادیان توحیدی باید در کنار هم باشیم.

لطفی گفت: بخش عمده جمعیت کشور شرایط پیش از انقلاب را درک نکرده اند، الان صدها شبکه ماهواره ای فعالند برای تطهیر رژیم طاغوت فعالند‌.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: بیانیه های اقلیتهای دینی کشورمان در پاسخ به بیانیه های صهیونیستها و سایر بیگانگان که ظاهرا در حمایت از اقلیتهای ایران صادر می شود، بسیار در خنثی کردن آنها موثر بوده است‌.