داخلی     خبر     سیاست
مسئولان در نمازهای جمعه اعتماد ۲ سویه میان مردم و حاکمیت را تقویت سازند
  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: مسئولان باید در فواصل منظم نتایج اقدامات خود را برای حل مشکلات مردم از تریبون نماز جمعه مطرح کنند و در این باره اعتماد ۲ سویه میان مردم و حاکمیت را تقویت سازند.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب : 74895
مسئولان در نمازهای جمعه اعتماد ۲ سویه میان مردم و حاکمیت را تقویت سازند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس نهم، با اشاره به سخنان روز گذشته حسن رحیم‌پور ازغدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران مبنی بر لزوم پاسخگویی همه مسئولان در مقابل مردم در تریبون نماز جمعه و لزوم خروج نماز جمعه از تکرار مکررات و ایجاد روحی جدید در کالبد این مراسم، گفت: نماز جمعه تریبونی است که علاوه بر ترویج اخلاق و تقوا باید بعد سیاسی و حکومتی آن را نیز با اهمیت دانست.

وی از لزوم تبیین برنامه‌ها و تلاش‌های مسئولان در رده‌های مختلف از تریبون نماز جمعه سخن گفت و افزود: باید تقاضا و نیازهای مردم از زبان سخنرانان در این تریبون هم مطرح شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: مسئولان و مدیران قوای سه گانه باید در فواصل منظم نتایج اقدامات و تلاش‌های خود را برای حل مشکلات مردم از تریبون نماز جمعه مطرح کنند و با شفاف‌سازی در این باره اعتماد ۲ سویه میان مردم و حاکمیت را تقویت سازند که این ابزاری کارآمد و مؤثر جهت تشویق مردم به حضور هرچه بیشتر در مراسمات نماز جمعه و اعتماد هرچه بیشتر به تریبون‌های رسمی نظام است.