داخلی     خبر    
مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی استان قم:
مرکز فوریتهای پزشکی استان قم پذیرای زایران مسجد مقدس جمکران است
  مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم با تبریک عید نیمه شعبان از آمادگی کامل مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قم برای پذیرایی از زایرین مسجد مقدس جمکران خبر داد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۵ شهريور ۱۳۸۶ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب : 16961
مرکز فوریتهای پزشکی استان قم پذیرای زایران مسجد مقدس جمکران است
به گزارش آینده روشن دکتر سیدمنصور برقعی برنامه‌های ویژه مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قم در آستانه عید بزرگ نیمه شعبان را اعلام کرد و گفت: در ایام نیمه شعبان استقرار 4 دستگاه آمبولانس به همراه تیم های ویژه در 4 ضلع اصلی مسجد مقدس جمکران از برنامه‌های ویژه اورژانس قم است.

وی از استقرار 12 دستگاه آمبولانس به همراه نیروهای فنی در میادین اصلی شهر طی روزهای 14 و 15 و 16 شعبان خبر داد و گفت: تمرکز بیشتر این نیروها در مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکران است.

دکتر سیدمنصور برقعی استفاده از 2 دستگاه آمبولانس موتوری را در مواقع بروز ترافیک سنگین برای جابجایی مصدومان را از برنامه‌های مهم اورژانس قم دانست و افزود: در حاشیه جاده‌های منتهی به شهر قم و مسجد مقدس جمکران 9 دستگاه آمبولانس دیگر نیز همراه با تجهیزات کامل مستقر می‌شوند و به ارائه خدمات درمانی خواهند پرداخت.

وی در پایان از آمادگی کلیه نیروهای ستادی و عملیاتی در ایام برگزاری جشنهای نیمه شعبان خبر داد و گفت: تلاش اورژانس قم ارائه خدمات درمانی مطلوب با حداکثر توان و سرعت است.