داخلی     خبر     انديشه
عمر با برکت آیت‌الله طباطبایی برای رفع مشکلات مردم صرف شد‌
  تولیت حرم حضرت معصومه (س) با اشاره به خصوصیات اخلاقی آیت‌الله طباطبایی و لزوم توجه جامعه به آن گفت: این عالم دینی در ۸۲ سال عمر با برکت خویش جزء خوبی و رفع مشکلات مردم اقدامی نکرد.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب : 68531
عمر با برکت آیت‌الله طباطبایی برای رفع مشکلات مردم صرف شد‌
عمر با برکت آیت‌الله طباطبایی برای رفع مشکلات مردم صرف شد‌
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن  آیت‌الله سید‌محمد سعیدی ‌‌در مراسم بزرگداشت آیت‌الله طباطبایی استاد بزرگ اخلاق که بر سر مزار این عالم دینی در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر مورد تاکید اسلام است و باید جامعه را با شیوه درست به خیر دعوت کنیم.

وی با اشاره به خصوصیات اخلاقی آیت الله طباطبایی و لزوم توجه جامعه به آن افزود: این عالم دینی در 82 سال عمر با برکت خویش جزء خوبی و رفع مشکلات مردم اقدامی نکرد.

تولیت حرم حضرت معصومه (س) با اشاره به آیه ای از قران کریم گفت: مؤمنین و شیعیان امیرالمؤمنین (ع) نبایدهمانند افرادی که تفرقه و اختلاف افکنی می‌کنند باشند، انسان با عمل صالح بهشتی می‌شود و در مقابل اگر در مسیر نادرست گام بردارد جایگاهش جهنم است.

استاد حوزه علمیه بیان کرد: دعوت به خیر موضوع بسیار مهمی است که باید مورد توجه شیعیان باشد، باید با روش‌های صحیح همراه با معرفت و انسانیت سخن بگوییم، برخی افراد به جای اینکه زبان خوش داشته باشند تنها با فحش و دعوا سخن می گویند.

وی با اشاره به لزوم حرکت در مسیر اهل بیت (ع) خاطر نشان کرد: هنگام ناراحتی و اختلاف و غضب باید دست از اخلاق نادرست برداریم و با سخن مناسب با یکدیگر برخورد کنیم، مرگ حق است و با همه خوبی و بدی‌ها جایگاه ما خاک است.

انتهای پیام/ 138