داخلی     خبر     سیاست
دادستان کل کشور در جمع مردم خرم آباد:
جمهوریت منهای اسلامیت انحراف است/ قوه قضائیه در مبارزه با فساد قاطع است
  دادستان کل کشور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن خرم آباد گفت: خداوند نعمت جمهوریت و اسلامیت را در این انقلاب به ما عنایت فرموده که باید بدانیم این دو مفهوم در هم تنیده هستند و جمهوریت منهای اسلامیت برابر با انحراف است .
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب : 67640
جمهوریت منهای اسلامیت انحراف است/ قوه قضائیه در مبارزه با فساد قاطع است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری حوزه از خرم آباد،حجت الاسلام والمسلمین منتظری، در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در جمع راهپیمایان خرم آبادی با اشاره به اینکه مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی امروز با حضور خود در صحنه دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب خشم دشمنان نظام را برانگیختند، گفت: جاری نمودن خون تازه در رگهای انقلاب اسلامی پیام راهپیمایی امروز مردم بود .
وی با اشاره به اینکه مردم آمدند تا به آمریکای جنایتکار، صهیونیست ها و هم پیمانان آنها و همچنین اغتشاشگران بگویند که هرگز اجازه تعدی و دخالت در سرنوشت میهن عزیزمان را به هیچکس نخواهیم داد .
دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه ملت فهیم ایران اسلامی اجازه دخالت، سلطه گری و غارت کشور را به هیچ کس نخواهد داد، خاطر نشان کرد: حضور حماسی و دشمن شکن مردم در صحنه های مختلف انقلاب این پیام را به دشمنان خواهد داد که هرگز اجازه سلطه و غارت در ایران را نخواهیم داد و ملت با صلابت در دفاع از ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی تا پای جان ایستاده است .
حجت الاسلام والمسلمین منتظری با بیان اینکه خدای متعال در طول 14 قرن نعمت اسلام را به ما ارزانی داشته است گفت: خداوند نعمت جمهوریت و اسلامیت را در این انقلاب به ما عنایت فرموده که باید بدانیم این دو مفهوم در هم تنیده هستند و جمهوریت منهای اسلامیت برابر با انحراف است .
وی با بیان اینکه ملت فهیم و قدرشناس ایران اسلامی با وجود نواقص و کمبودهای اقتصادی باز هم پشتیبان انقلاب هستند و هرگز از آرمان ها و ارزش های امام (ره) و شهدا دست برنمی دارند گفت: هیچ توطئه و نقشه ای از سوی مخالفان انقلاب نمی تواند هوشیاری ملت ایران را در حمایت از ولایت و میهن خدشه دار نماید.
دادستان کل کشور با بیان اینکه عزم قوه قضائیه مبارزه قاطعانه با فساد است، گفت: دستگاه قضایی با جدیت در این راه عزم خود را جزم کرده و هرگز کوتاه نخواهد آمد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری با تاکید بر لزوم تلاش مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی برای جلوگیری از فساد، گفت: مسئولان با تلاش روز افزون خود در راه خدمت به مردم، اجازه سوء استفاده را به دشمنان اسلام و انقلاب ندهند .
وی در پایان بر حفظ وحدت و یکپارچگی ملت در برابر دسیسه های دشمنان تاکید کرد و افزود: هوشیاری و بصیرت روزافزون تنها راه مقابله با توطئه های دشمنان است.