داخلی     خبر     سیاست
نماینده شهربابک پیشنهاد داد
حضور جدی بخش خصوصی راه‌ حل به اتمام رساندن طرح‌های نیمه تمام در کشور
  نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به ۷۰۰ هزار میلیارد تومان طرح نیمه تمام در کشور وجود دارد که اگر بخواهیم این پروژه ها به اتمام رسیده و از بن بست خارج شویم، به حضور جدی بخش خصوصی نیازمندیم.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : 70287
حضور جدی بخش خصوصی راه‌ حل به اتمام رساندن طرح‌های نیمه تمام در کشور
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از ایسنا، علی اسدی کرم امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان اظهار کرد: با اتفاقاتی که در ماه‌ها و روزهای اخیر در اقتصاد کشور افتاده باید بخش خصوصی را حساب شده فعال کنیم.

وی افزود: نزدیک به ۷۰۰ هزار میلیارد تومان طرح نیمه تمام در کشور وجود دارد که اگر بخواهیم این پروژه‌ها به اتمام رسیده و از بن بست خارج شویم، به حضور جدی بخش خصوصی نیازمندیم.

اسدی کرم تصریح کرد: تاکنون خصوصی سازی به گونه ای اتفاق افتاده که با مشکلاتی روبه رو بوده و اگر به صورت منطقه ای و استانی عمل کنیم، بهتر خواهد بود و مشکلات نیز کمتر می شود.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف، ارائه خدمت بهتر به مردم است و باید کار در بخش خصوصی اتفاق بیفتد گفت: عدم برنامه ریزی برای اجرای امور از مشکلات است ضمن آنکه تشکیلات منسجمی نیز برای همراهی وجود ندارد.

وی افزود: باید تئوری‌ها را کنار گذاشته و وارد عمل شویم و باید این جلسات نتیجه عملی و کاربردی داشته باشد.