داخلی     گفتگو     سیاست
رییس شورای سیاست گذاری خادم الرضا(علیه السلام):
نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت گامی در جهت گسترش فرهنگ اهل بیت(علیه السلام) است
  رییس شورای سیاست گذاری خادم الرضا(علیه السلام) گفت: با بیان اینکه استکبار جهانی، صهیونیسم بین الملل و وهابیت عربی در واقع به دنبال جلوگیری از گسترش فرهنگ اهل بیت(علیه السلام) هستند.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۰۸
کد مطلب : 54771
نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت گامی در جهت گسترش فرهنگ اهل بیت(علیه السلام) است
آیت پیمان در حاشیه نمایشگاه دو دهه بصیرت همراه با ولایت در گفتگو با خبرنگار آینده روشن، تصریح کرد: نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت درحقیقت جلوه ای ازکار، تلاش و خدمت بسیار خالصانه جمع کثیری از جوانان قم است که در قالب کانون وهیئت خادم الرضا(علیه السلام) به عنوان یک تشکل فرهنگی دینی ومذهبی فعالیت می کنند. 

وی افزود: در این زمان که زمان رویارویی و تقابل فرهنگی است و ما وظیفه داریم که از ارزش ها و دستاوردهای فرهنگی انقلابمان در برابر هجمه فرهنگی دشمن دفاع کنیم این جای خوشحالی دارد که جوانان هیئتی به برگزاری چنین نمایشگاهی اقدام می کنند.

رییس شورای سیاست گذاری خادم الرضا(علیه السلام) با اشاره به اینکه امروزه دشمنان دین اسلام، قرآن وفرهنگ اهل بیت(علیهم السلام) از طریق ماهواره ها، اینترنت و رسانه های مکتوب و دیجیتال در تلاش هستند که صدای ناب تشیع به جهان نرسد ادامه داد: آن ها در این زمینه سرمایه گذاری بسیار گسترده ای را انجام داده و فعالیت های گسترده ای را آغاز کرده اند.

وی گفت: استکبار جهانی، صهیونیسم بین الملل ووهابیت عربی درواقع به دنبال جلوگیری از گسترش فرهنگ اهل بیت(علیهم السلام) هستند و فرهنگ اهل بیت(علیهم السلام) را نافی حاکمیت خودشان می دانند و به همین دلیل است که به دشمنی با آن می پردازند ومی دانند که اگر فرهنگ اصیل اسلام که فرهنگ اهل بیت(علیهم السلام) است به مردم نقاط مختلف جهان معرفی و ارائه شود، فرهنگ های کاذب اسلام نما برچیده خواهد شود و آن ها رسوا شده ومشت آن ها دربرابر ملت ها باز می شود.

پیمان اضافه کرد: برهمین اساس است که دشمنان فرهنگ اهل بیت(علیهم السلام) سدی از امواج فرهنگی را در مقابل رشد اسلام حقیقی ایجاد کرده اند و تشکل ها، فعالیت ها، نمایشگاه ها و همایش های مذهبی هرکدام می توانند به تنهایی ضربه سنگینی را به این سد زده و رخنه ای را در آن ایجاد کنند تا پیام قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) به گوش های مشتاق در جهان برسد.

وی با اشاره به حدیثی از امام صادق(علیه السلام) که می فرمایند اگر مردم محاسن کلام ما را بشنوند از ما طبیعت می کنند تصریح کرد: این سخن حاوی نکته مهمی است ویا ایشان در جایی دیگر می فرمایند که هدایت محقق نمی شود مگر از همان راه هایی که گمراهی را ترویج کرده اند واین یعنی امام صادق به ما پیام می دهد که همین زبان رسانه، اینترنت، ماهواره، نمایشگاه و هنر ابزار تبلیغ و ترویج اسلام و مقابله با دشمنان اسلام هم می توانند قرار گیرند.

رییس شورای سیاست گذاری خادم الرضا(علیه السلام) خاطرنشان کرد: نهادهای فرهنگی، مسوولین فرهنگی و تشکل های مذهبی باید از ابزارهای این زمان به منظور استفاده غافل نشوند و نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت یکی از ابزارهای همین زمان است که همه گروه های سنی با حضور در آن با آموزه ها، مفاهیم و پیام های دینی ومذهبی مواجه می شوند و به دانش مذهبی و آگاهی های دینی آن ها اضافه می گردد. 

انتهای پیام/ب/3/48