داخلی     خبر     سیاست
رئیس شورای سیاست‎گذاری ائمه جمعه:
انقلاب اسلامی طبق قاعده مهدویت طراحی شد
  آینده روشن - رئیس شورای سیاست‎گذاری ائمه جمعه گفت: انقلاب اسلامی طبق قاعده مهدویت طراحی شد.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۷
کد مطلب : 75831
انقلاب اسلامی طبق قاعده مهدویت طراحی شد
به گزارش آینده روشن حجت الاسلام «محمد جواد حاج علی اکبری» در نخستین اجلاسیه مهدویت و انقلاب اسلامی که در مجتمع آموزشی یاوران مهدی(ع) برگزار شد، گفت: جریان وکالت و کفالت و نیابت و مرجعیت عناوینی هستند که حکایت از تدبیر الهی برای عصر پرتلاطم و پر از حیرت و دشواری و آشفتگی غیبت دارند.


رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه سراسر کشور افزود: هزاره ای پشت سر گذاشته شد که ستاره ها طی آن نورافشانی کرده و عناصری رشید و مومن و عارف و مجاهد برای اینکه راه را گم نکنند، مجاهدت کردند.


وی تصریح کرد: خداوند متعال را شاکریم که به بخش عالی هدایت برای عصر غیبت رسیدیم. همه مجاهدت ها و رنج ها و شهادت ها در حال رسیدن به یک بهره برداری کامل متفاوت نزدیک شده است که یک طلوع به شمار می آید.


حاج علی اکبری اظهار داشت: در هندسه عالی هدایتی، طلوع ماه تمام مرجعیت و نیابت و کفالت رخ می دهد که ولایت فقیه نام دارد. وسط این شب تاریک غیبت که البته مملو از ستاره بوده است، مردی از اهل قم آمد تا سیره ابراهیمی را با آن تجلی ناب محمدی به نمایش بگذارد.


وی ادامه داد: این آسمان از مثل فردایی دارای ماه شد و ما در عنوان روح بخش انقلاب اسلامی ایران با همه آن ظرفیت عظیم قرار داریم. هم اکنون در نقطه اوج هندسه عالی هدایت هستیم.


امام جمعه موقت تهران تأکید کرد: انقلاب اسلامی طبق قاعده مهدوی طراحی شده و به زمان خود رسیده است.


وی خاطرنشان ساخت: در پرتو این نهضت بزرگ، مهدویت و توجه به آرمان بزرگ سعادت و خوشبختی در حال نمایان شدن در سراسر جهان است.


حاج علی اکبری افزود: ما در شبکه ائمه جمعه که به برکت همین مهندسی عالی است و عیب بزرگ شیعه به برکت انقلاب اسلامی برطرف شد و صاحب نماز جمعه شدیم امیدواریم بتوانیم بیشتر به نشر و ترویج امامت و مهدویت بپردازیم.


وی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب به خوبی توانسته اند این پرچم را نگهدارد و ان شاء الله به زودی این پرچم در اختیار صاحب آن قرار گیرد.

پایان پیام/141