داخلی     خبر     انديشه
مهدویت؛ یکی از اولویت‌های برنامه سازی سال ۹۸ شبکه قرآن سیما
  آینده روشن- در جلسه اعضای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) با سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما، بر تولید برنامه با محوریت مهدویت در طول سال تاکید شد.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵
کد مطلب : 76128
مهدویت؛ یکی از اولویت‌های برنامه سازی سال ۹۸ شبکه قرآن سیما
به گزارش آینده روشن حجج الاسلام والمسلمین محمود متوسل مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و صادق کفیل معاون فرهنگی – آموزشی و همچنین غلامحسین رعیت پور مدیر روابط عمومی این بنیاد با حضور در ساختمان شبکه قرآن و معارف سیما با محسن عرفاتی سرپرست این شبکه دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این بنیاد گفت: در مرکز تخصصی مهدویت تاکنون ۴۰۰ فارغ التحصیل داشتیم که می‌شود از آن‌ها به عنوان کارشناسان مهدویت در برنامه‌های مختلف شبکه قرآن و معارف سیما استفاده کرد.

وی اظهار کرد: ۳۵ عنوان کتاب برای رده‌های سنی مختلف و اساتید حوزه و دانشگاه در زمینه پاسخ به شبهات و ... در بخش انتشارات این بنیاد ارائه شده است که از این شبکه می‌خواهیم در معرفی این آثار ما را یاری کنند.

در ادامه این جلسه محسن عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما با بیان اینکه یکی از رویکرد‌های مهم برنامه سازی این شبکه در سال ۱۳۹۸ مهدویت است، گفت: بحث امام زمان (عج) نباید منحصر به نیمه شعبان باشد و در تلاش هستیم که برنامه‌هایی با محوریت مهدویت در طول سال به روی آنتن ببریم.

عرفاتی اظهار داشت: این شبکه آمادگی کامل دارد که درباره بیان دیدگاه بزرگان و اندیشمندان مطرح جهان درارتباط با امام زمان (عج) و وظایف منتظران و همچنین معرفی علمای ربانی برنامه‌هایی مانند سعادتمندان تولید کند که امیدواریم با مشارکت این بنیاد به زودی شاهد این اتفاق باشیم.

پیشنهاد برگزاری مسابقات مختلف با موضوع مهدویت و جشن‌های خیابانی نیمه شعبان از سوی مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) با همکاری رسانه‌ای شبکه قرآن و معارف سیما مطرح شد که با موافقت سرپرست این شبکه همراه بود و مقرر شد به زودی این مسابقات برگزار شود.

انتهای پیام/141