داخلی     خبر     سیاست
خیابان های اطراف حسینیه شهید همت مملو از بانوان محجبه/ خانواده مسیح علی نژاد: شرمنده رهبری و مردمیم
  همایش «دختران انقلاب» در حالی با حضور گسترده بانوان محجبه تهرانی، در حسینیه شهید حاج همت و جمعی از خانواده های شهدا برگزار شد که خیابان های اطراف حسینیه مملو از بانوان محجبه تهرانی بود که که امکان حضور در محوطه حسینیه را نداشتند.
Share/Save/Bookmark
جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۰
کد مطلب : 69018
خیابان های اطراف حسینیه شهید همت مملو از بانوان محجبه/ خانواده مسیح علی نژاد: شرمنده رهبری و مردمیم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری حوزه از تهران ، همزمان با برگزاری مراسم‌ها در هفته حجاب و عفاف، عصر امروز حسینیه شهید حاج همت میزبان همایش بزرگ «دختران انقلاب» با حضور جمع کثیری از زنان و دختران محجبه تهرانی و میهمانانی ویژه بود.

این مراسم با حضور میهمانانی از جمله پدر شهید حدادیان، خانواده مسیح علی نژاد خبرنگار فراری و ضدانقلاب، خانواده شهید احمدی روشن ، خواهر شهید ابراهیم هادی، همسر شهیدان طهرانی مقدم در کنار ۲ مانکن محجبه شده آمریکایی برگزار شد.

استقبال از این همایش به حدی بود که تمام خیابان های اطراف حسینیه شهید همت مملو از بانوان محجبه بود که امکان حضور در محوطه حسینیه را نداشتند.

در این گردهمایی بانوان با سر دادن شعارهایی انقلابی در حمایت از ارزش های انقلاب اسلامی و حجاب شور و حرارتی دو چندان به این مراسم دادند.

اظهار شرمندگی خانواده خبرنگار فراری

در این همایش خواهر مسیح علی نژاد، خبرنگار فراری ضد انقلاب گفت: اینجا ایران اسلامی است، کشوری که تنها پرچمدار حفظ حجاب فاطمی در جهان است و ما پیرو مکتبی هستیم که زن را اکثرالخیر نامیده است. ما پیرو دین و مذهبی هستیم که امام حاضرمان(عج) الگوی خود را حضرت زهرا(س) می داند.

وی گفت: ما وارثان حجاب و حیای حضرت زهراییم و من به نمایندگی از خانواده کوچک و انقلابی علی نژاد می گویم که خط قرمز ما حفظ آرمان های بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله حراست از مقام ولایت اهل بیت(ع)، پاسداری از حریم ولایت فقیه، احیا و تداوم حیا و حجاب است.

علی نژاد گفت: چنانچه هرکسی حتی جگرگوشه مان، حتی پاره تنمان، قدم و قلمی بر خط قرمزهای مردم مسلمان ایران بگذارد، ما هم همانند شما مردم در برابرش ایستاده ایم و تا آخر می ایستیم.

خواهر علی نژاد خطاب به مقام معظم رهبری گفت: عرض شرمندگی آقا، عرض خضوع آقا، ما آنچه باید انجام دهیم انجام می دهیم. ما هم جان ناقابلی داریم که در دست گرفته و در راه انقلاب فدا خواهیم کرد، برای ما دعا کن.

این مراسم با سخنرانی استاد رائفی پور، مادر شهید محسن حججی، همسر شهید تهرانی مقدم، همسر شهید احمدی روشن، خواهر شهید ابراهیم هادی ادامه داد.

برپایه این گزارش، در ادامه تلاش های بی وقفه دشمنان قسم خورده انقلاب که حیا و عفت زنان جامعه اسلامی ایران را هدف گرفتند این همایش با حضور گسترده بانوان محجبه تهرانی و تجدید میثاق بانوان با ارزش های انقلاب اسلامی برگزار شد.