داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
آیت الله حسینی بوشهری:
انتظار واقعی با آگاهی به سمت ظهور تحقق پیدا می کند
  امروز صبح رئیس و اعضاء هیئت علمی موسسه آینده روشن با آیت الله حسینی بوشهری دیدار و گفتگو کردند.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
کد مطلب : 75354
انتظار واقعی با آگاهی به سمت ظهور تحقق پیدا می کند
به گزارش آینده روشن حضرت آیت الله حسینی بوشهری در دیدار رئیس و اعضاء هیئت علمی موسسه آینده روشن  که صبح امروز در دفتر ایشان برگزار شد، ضمن تشکر از فعالیت ها و اقدامات این موسسه در راستای ترویج فرهنگ مهدویت، اظهار داشت: امروزه یک کار علمی ، فکری ، مبنایی و با تدبیری که رخ داده، احیای نام امام زمان عج  است  که از اهداف والا نه تنها در سطح کشور، بلکه در سطح بین‌الملل تبدیل شده است و بُعد بین‌المللی دارد.

امام جمعه شهر قم بیان کرد: امروزه طبیعتاً طلبه‌هایی که از قم به مناطق مختلف دنیا می‌روند با نگاه و منشورات شما آشنایی دارند. زمینه‌سازی ظهور امام زمان عج، جهت‌گیری برای آگاهی به سمت ظهور است که، انتظار واقعی را تحقق می بخشد.

وی با هدف دار بودن موضوع پانزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت افزود: هر چه در رابطه با این موضوع بحث، مقاله،گفتگو، سمینار و همایش انجام شود واقعا بجا است و مخاطب همیشه نو بودن این مسئله را احساس می‌کند.

 آیت الله حسینی بوشهری اهمیت به پاسخگویی شبهات جدید که در جامعه مطرح می‌شود را یادآورشد و گفت: هرچه ما بتوانیم در لحظه پاسخگوی این شبهات باشیم، کار بسیار مهمی است. اگر شبهه‌ای مطرح شد، باید پاسخ آن فورا دریافت شود.

نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: تمام همتتان را برای این بگذارید که تألیفات خوبی در همایش امسال داشته باشید. اگر مقالات خوبی دریافت کنید، در این صورت خروجی کار، کار بسیار قوی و سودمند خواهد بود. اگر حاصل کار شما نیز به طور مثال دو جلد کتاب خوب و قوی شود، بسیار ارزشمند است.