داخلی     خبر     انديشه
معاون تهذیب مدرسه علمیه آیت الله قاضی خبر داد؛
تقویت ارتباط خانواده با مسجد در قالب طرح تربیتی شهید محمودی
  معاون تهذیب مدرسه علمیه آیت الله قاضی از برگزاری طرح تربيتي شهید بهنام محمدی برای تقویت بیشتر ارتباط میان مدرسه و مسجد و خانواده دانش آموزان عضو در مساجد خبر داد.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
کد مطلب : 70034
تقویت ارتباط خانواده با مسجد در قالب طرح تربیتی شهید محمودی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری رساحجت الاسلام احسان خاکی، معاون تهذیب مدرسه علمیه آیت الله قاضی با اشاره به برگزاری طرح تربيتي شهید بهنام محمدی عنوان داشت: در این طرح ارتباط میان مدرسه و مسجد و خانواده دانش آموزان عضو در مساجد مورد توجه قرار می گیرد.

معاون تهذیب مدرسه علمیه آیت الله قاضی با بیان اینکه دانش آموزان شرکت کننده در طرح شهید بهنام محمدی از فعالان فرهنگی و برگزار کننده جلسات قرآنی هستند، تصریح کرد: از آنجا که تقویت مساجد به عنوان سنگر یکی از رسالت های هر طلبه است؛ بنابراین طلاب به عنوان رزمنده باید در چنین سنگری حضور پیدا کنند و جوانان و نوجوانانی که از آن فاصله گرفتند را دوباره بازگردانند.

این مقام مسؤول با اشاره به اینکه سال گذشته ۳۲ طلبه را برای طرح ساماندهی کردیم، ادامه داد: در این طرح متناسب با درخواست های صورت گرفته ۳۲ طلبه حضور خواهند داشت که پس از پایان مدت زمان تعیین شده برخی به عنوان مربی ثابت و برخی دیگر به عنوان استاد به فعالیت می پردازند.

حجت الاسلام خاکی در بخش دیگری از سخنان خود از توزیع ۳ هزار نسخه از بروشور در مساجد با محتوای سخنان آیات وحید خراسانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی و صافی گلپایگانی به همراه رهبر معظم انقلاب پیرامون گرانی و مشکلات اقتصادی کشور خبر داد.

وی همچنین به برگزای کلاس های مهارتی و اعتقادی، اردوی مشهدمقدس، دوره های مشاوره ویژه طلاب مجرد و آشنایی با فرق منحرفه به ویژه فرقه احمدبن الحسن یمانی اشاره کرد.