داخلی     خبر     سیاست
حجت الاسلام والمسلمین مصلحی:
زبیرها در مقابل علی زمان ایستاده اند/ برخی باور ندارند که می‌شود به توان داخلی تکیه و اعتماد کرد
  رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس بابیان اینکه متاسفانه امروز برخی تمام نگاهشان به خارج از ایران است، گفت: عده ای هنوز باور ندارند که می‌شود به توان داخلی تکیه و اعتماد کرد.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۰
کد مطلب : 67803
زبیرها در مقابل علی زمان ایستاده اند/ برخی باور ندارند که می‌شود به توان داخلی تکیه و اعتماد کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حیدر مصلحی، وزیر سابق اطلاعات، در سالگرد ارتحال حجت‌الاسلام یحیی زاده، نماینده فقید شهرستان‌های تفت و میبد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تسلیت شهادت ایام فاطمیه، اظهار داشت: مرحوم یحیی زاده با وجود این که زمینه اشرافی گری داشت، اما چون یک روحانی واقعی، ساده زندگی کرد.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس افزود: در طول این چهل سال، هر روز استکبار برای مقابله با مردم ایران و ایران اسلامی توطئه‌ای را طراحی می‌کند، اما بدانید حکومت اسلامی به همین سادگی قابل‌دستیابی نیست.

وی ادامه داد: در اوایل انقلاب هم بنی‌صدر در مقابل ولایت و انقلاب ایستادگی و ادعای رفراندوم و یازده میلیون رأی را مطرح کرد و امروز هم بعضی‌ها باز همین سخنان را مطرح می‌کنند که زیاد هم جدید نیست و کسانی که با وقاحت از رفراندوم سخن می‌گویند حرف تازه‌ای نیست، چراکه ملت و انقلاب در این زمینه تجربه‌ها دارد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصلحی، مهم‌ترین مسیر انقلاب و نظام را، تشکیل حکومت اسلامی و عدالت در کشور دانست و افزود: بیداری دنیای اسلام از دیگر شاخصه‌های اصلی حکومت اسلامی است و این کاری است که شهداء و مردم و جوانان در کشور‌های اسلامی انجام دادند.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس بابیان این که در زمان جنگ سران مرتجع عرب بالغ‌بر ۷۰ میلیارد دلار به صدام کمک کردند، گفت: اکنون سرگذشت این صدام جنایتکار را ببینید، اما بازهم دشمنان نظام و انقلاب تمام تلاششان را گذاشته‌اند تا امنیت مثال‌زدنی کشور را تحت‌الشعاع قرار دهند.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه اکنون‌که ایران اسلامی دارایی امنیت وصف‌نشدنی است و تمام کشور‌ها در حسرت این امنیت هستند، خاطرنشان کرد: اکنون استکبار تمام تلاش خود را برای بر هم زدن این امنیت می‌کند، اما ما برای به دست آوردن این امنیت هزینه داده‌ایم و برای این امنیت بزرگ در منطقه خون دادیم و این امنیت رایگان نیست.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس بابیان این که متاسفانه امروز برخی تمام نگاهشان به خارج از ایران است، گفت: عده ای هنوز باور ندارند که می‌شود به توان داخلی تکیه و اعتماد کرد.

وزیر سابق اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه فاطمه زهرا(س) در مسیر دفاع از ولایت به شهادت رسید، گفت: فتنه سال ۸۸ همانند فتنه جمل بود و علت حرکت زبیر در فتنه جمل همان حقوق نجومی بود که امروز هم با مدیران همان کاری می‌کند که با زبیر کرد و او را از یک یار و یاور حضرت علی (ع) تبدیل به یک فتنه‌گر کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصلحی با تأکید بر اینکه نفاق یکی از بزرگ‌ترین مصیبت‌ها در پیشرفت انقلاب است، تصریح کرد: امروز بعضی‌ها سر برجام با آمریکا دعوا می‌کنند، اما آیا به خاطر مستکبر بودن آمریکا دعوا می‌کنند؟ نخیر! او ناراحت است که چرا نمی‌گذارید من کارم را به نتیجه برسانم و این چهره نفاق است.