نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » سیاست

حضرت آیت الله علوی گرگانی:

حماسه ۹دی انقلاب ما را بیمه کرد/ در فتنه ۸۸ برخی فریب دشمنان را خوردند

۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۱

حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: در فتنه ۸۸ و در پی آن قیام مردمی ۹ دی که موجب همدلی و هم افزایی مردم و مسئولین بود، با اینکه دشمن قصد نابودی انقلاب ما را داشت و برخی در کشور فریب خوردند اما خداوند بار دیگر بر ما منت گذاشت و انقلابمان را حفظ کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار اعضای شورای مرکزی جبهه جهادی منتظران خورشید که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهارداشتند: مسئولان با همه خدماتی که در کشور انجام می‌دهند خوب است تا به میان اقشار ضعیف جامعه بروند و از نزدیک مشکلات آنها را مشاهده کنند.
معظم له افزودند: کسانی که به مردم خدمت می‌کنند و به محرومان رسیدگی می‌کنند هرگز تصور نکنند در این راه تنها هستند چرا که خداوند نیز با آنهاست همانگونه که خودش فرموده است.
ایشان با بیان اینکه رفتن میان قشر ضعیف و محروم جامعه کار پسندیده‌ای است که باید صورت بگیرد، ادامه دادند: چه خوب است تا مسئولان ما نیز این کار نیکو را انجام دهند و خود به میان محرومان بروند و با چشمان خود مشکلاتشان را از نزدیک ببینند.
استاد خارج فقه حوزه علمیه قم بیان داشتند: اینکه شخصی به مناطق مرحوم و میان قشر ضعیف برود موجب می‌شود تا بیشتر تحت تأثیر قرار بگیرد و جهت کمک و حل مشکلات این قشر تلاش بیشتری کند.
ایشان اظهارداشتند: عمل ائمه و امامان ما بهتری الگو برای کمک به محرومان است که باید از آنها درس بگیریم و ادامه دهنده راهشان باشیم.
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: امیدواریم مسئولان در این راه همت گمارند و خداوند به آن‌ها توفیق دهد تا با گروه‌های جهادی برای رسیدگی به محرومان کمک کنند.
معظم له تصریح کردند: از آنجایی که برای رسیدگی به قشر مستضعف و محروم باید امکانات و منابع مالی در اختیار باشد لذا از مسئولان و خیرین تقاضا داریم از کمک‌های خود در این راه دریغ نکنند.