داخلی     خبر     سیاست
تلاش مسئولان برای برگزاری باشکوهتر پیاده روی اربعین در سال آینده
  پیاده‌روی حماسی اربعین از افتخارات و نشانه‌های بزرگ شیعه بوده و باید برای برگزاری باشکوه‌تر آن در سال‌های آینده اقدامات مثبتی انجام شود.
Share/Save/Bookmark
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۰
کد مطلب : 73400
تلاش مسئولان برای برگزاری باشکوهتر پیاده روی اربعین در سال آینده
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، حضرت آیت‌الله صافی گلپایگانی در دیدار با معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین، که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، با بیان این که پیاده‌روی اربعین یک حرکت بسیار باشکوه و کم‌نظیری است گفتند: پیاده‌روی حماسی اربعین از افتخارات و نشانه‌های بزرگ شیعه بوده و باید برای برگزاری باشکوه‌تر آن در سال‌های آینده اقدامات مثبتی انجام شود.

این مرجع تقلید با بیان این که پیاده‌روی اربعین یک حرکت بسیار بزرگ و کم‌نظیر است، افزودند: در سال‌های اخیر همواره بر تعداد افراد و زائرانی که در پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند افزوده‌ شده است.

ایشان با بیان این که تلاش مسئولان باید در این مسیر بوده که توجه مردم و ملت‌های دیگر جهان نسبت به این حرکت بزرگ بیشتر از گذشته باشد، تاکید کردند: مسئولان کشور به‌ویژه ستاد اربعین باید قدر نعمت و افتخاری که برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین به آن‌ها داده‌ شده را بدانند، تلاش‌ها و اقداماتی که در زمینه اربعین قرار می‌گیرد در هر جایی که باشد مورد توجه امام زمان(عج) است.