داخلی     خبر     بین الملل
رهبر انصارالله یمن از مواضع سید حسن نصرالله تقدیر کرد
  رهبر جنبش انصارالله یمن از دبیرکل حزب الله در حمایت از مردم یمن و محکومیت جنایات ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان تقدیر و تشکر کرد.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب : 68920
رهبر انصارالله یمن از مواضع سید حسن نصرالله تقدیر کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری رسا، عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن در پیامی از سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله به دلیل حمایت از ملت مظلوم یمن و محکومیت اقدامات عربستان سعودی تقدیر و تشکر کرد.

عبدالملک الحوثی در این بیانیه تاکید کرد که ملت آزاده و شجاع یمن در جنگ برای عزّت و کرامت خود در برابر متجاوزان و خادمان آمریکا که هدفی جز تجاوزگری ظالمانه به شهرها و روستاهای یمن ندارند، ایستادگی کرده است.

وی افزود: این نبرد، نبرد تمام ملت یمن است. شرافت مردان و آزادگان یمنی همزمان با اهتمام به تمامی جبهه‌های نبرد، در برابر تعدّی‌های ائتلاف جنایتکار به رهبری عربستان در ساحل غربی با شجاعت به نبرد پرداختند.

رهبر جنبش انصارالله یمن خاطر نشان کرد: در برابر استمرار جنگ افروزی دشمنان و تلاش آنان برای جذب تعداد بیشتری از خائنان و مزدوران، ضمن تجلیل از قبایل یمنی در تقویت ارتش و کمیته‌های مردمی، از تمامی آزاد مردان یمنی می‌خواهم که در مسیر آزادی، کرامت و عزّت خود در ساحل غربی به نبرد ادامه دهند.

عبدالملک الحوثی همچنین با تجلیل از تمام جریان‌ها، گروه‌ها، اشخاص و دولت‌های حامی ملت یمن در منطقه اظهار داشت: مواضع حمایتی سید حسن نصرالله از مردم یمن مسأله عجیبی نیست زیرا او تجسّم آشکار مبادی اخلاقی اسلامی ـ انسانی است.

وی تصریح کرد: دبیرکل حزب الله ستاره پرفروغ آسمان اخلاق، مرد عمل و الگویی تمام عیار برای آزادگان عالم در ابعاد اخلاقی، صبر، راستگویی، درستکاری و تواضع است. ملت یمن هیچگاه حمایت سید حسن نصرالله را فراموش نخواهد کرد.