داخلی     خبر     بین الملل
شیخ نعیم قاسم:
قاعده تجاوز بدون پاسخ برای اسرائیل تمام شد
  شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: سرنگونی هواپیمای اسرائیلی به معنی پایان قاعده تجاوز بدون پاسخ است و اسرائیل از این به بعد نمی تواند از این قاعده در درگیری استفاده کند و به اهداف خود دست یابد.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
کد مطلب : 67660
قاعده تجاوز بدون پاسخ برای اسرائیل تمام شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: سرنگونی هواپیمای اسرائیلی به معنی پایان قاعده تجاوز بدون پاسخ است و اسرائیل از این به بعد نمی تواند از این قاعده در درگیری استفاده کند و به اهداف خود دست یابد.
شیخ قاسم با اشاره به اینکه اسرائیل سرگردان است و گزینه جنگ برای آن نتیجه بخش نیست و گزینه انتظار هم خطر ها و تهدید ها را می افزاید، افزود: اسرائیل دیگر نمی تواند وارد جنگ شود؛ چرا که ممکن است عواقب و خسارت های جنگ برایش سنگین باشد. همچنین اسرائیل نمی تواند تحمل کند که قدرت طرف مقابل رو به رشد و افزایش است و نمی داند که چگونه در آینده با این قدرت مقابله کند.
* اگر مقاومت نبود، تمامی منطقه به کتترل اسرائیل در می آمد
وی افزود: اگر مقاومت نبود، تمامی منطقه به کتترل اسرائیل در می آمد و در اسرائیل متمرکز می شد و جغرافیای خود را تا کشور های اطراف توسعه می داد و لبنان از دست اسرائیل خارج نمی شد.
عضو ارشد حزب الله تصریح کرد: به برکت مقاومت، لبنان قدرتمند تر شده و این قدرت از ارتش، ملت و مقاومت بوجود آمده است؛ چرا که رؤسای سه گانه لبنان گفتند که تعرض به مرز های کشور و آب های آن را نمی پذیرند.
معاون دبیر کل حزب الله پیرامون سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: این انقلاب، انقلابی معمولی نبود، بلکه انقلاب ملت ایران و ملت های منطقه، انقلاب روح مقاومت و انتفاضه علیه سرسپردگی و نوکری بود.
شیخ قاسم اشاره کرد: انقلاب ایران، انعطافی به سوی عصر آزادی و پیروزی ها بوجود آورد که همه آن به برکت جهاد و جانفشانی رهبر و ملت ایران اسلامی است و هجمه های استکبار و مقابله آن با ایران به خاطر این است که در کنار مقاومت و ملت های منطقه است.