داخلی     خبر     بین الملل
علمای بحرین تأکید کردند؛
مردم سینه خود را برای دفاع از شیخ عیسی قاسم سپر کرده اند
  علمای شیعه بحرین تصریح کردند که مردم سینه خود را در برابر گلوله ها جهت دفاع از رهبر خود قرار داده اند.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۸
کد مطلب : 66120
مردم سینه خود را برای دفاع از شیخ عیسی قاسم سپر کرده اند
علمای بحرین در پیامی، ایستادگی ملت در برابر ارتش های موجود در این کشور را ستودنی توصیف کرده و به روح شهدای انقلاب این کشور درود فرستاند.

در این پیام آمده است: درود بر شهدای زنده فداکار و مواضع قهرمانانه آنان و سلام بر بانوان زینبی که در صحنه جانفشانی حضور یافته و جان خود و فرزندان و همسران و برادران خود را در راه دین و حسین(ع) تقدیم می کنند.

علمای بحرین افزودند: ملت بحرین با صداقت و اخلاص به دین و علمای ربانی و رهبر دینی و ملی خود (آیت الله شیخ عیسی قاسم)، به دفاع از مساله عادلانه و به حق خود می پردازند.

آنان تصریح کردند: ملت صلح طلب امروزه با دست خالی در برابر ارتش های مجهز به سلاح قرار گرفته تا به آنها تأکید کنند که خشونت طلب و تروریست نیستند بلکه حقوق و کرامت وعزت خود را مطالبه می کنند.

در ادامه این پیام با تأکید بر اینکه ملت هیچگاه از این راه عقب نشینی نخواهد کرد حتی اگر بهای سنگینی پرداخت کنند، آمده است: مردم با حضور در صحنه نشان دادند که تسلیم نشده و فقیه و رهبر خود را تسلیم نمی کنند حتی اگر سینه های آنان مملو از گلوله های مزدوران شود.

علمای بحرین از شیخ عیسی قاسم به عنوان ضامن امنیت کشور و سلامت دین یاد کرده و اظهار داشتند: مردم برای نجات کشور از ظلم و برپایی عدالت بپا خواسته و می خواهند دین را از خطرناک ترین تهدیدها در امان بدارند. این نشان دهنده هوشیاری ملت فداکاری است که بر اساس وعده الهی مطمئنا به پیروزی می رسد.
خبرنگار:محمدرضا جایروند